Magda Gessler wróciła z nowym sezonem programuinstagram.com/magdagessler_official

Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości

Magda Gessler wróciła już na antenę TVN wraz z nową edycją programu "Kuchenne rewolucje". Słynna restauratorka odwiedziła jedną z restauracji w Krakowie. Postanowiła pomóc, ale nie była przy tym spokojna. Działo się.

Magda Gessler znów szokuje widzów. Uwielbiana restauratorka wróciła z nowym sezonem "Kuchennych rewolucji". Tym razem przyjechała do Krakowa, by pomóc właścicielom i pracownikom restauracji "Trattoria da Maria". Nie obyło się bez łez.

Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informacjęKoronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informacjęCzytaj dalej

Magda Gessler wróciła z "Kuchennymi rewolucjami"

Magdzie już na samym początku nie spodobał się wystrój restauracji. Była też rozczarowana daniami, które zamówiła. Jadła lasagne i carpaccio. Było to jedzenie mrożone, a dodatkowo odgrzewane w mikrofalówce. Kolejnego dnia załamała się tragicznym stanem kuchni. Było brudno. Gessler przekroczyła jednak granice.

Zaprosiła właścicielkę restauracji do stołu i zamówiła dla niej makaron. Przy całym personelu dołożyła do niego brud ze starego tłuszczu i kurzu. Kazała to zjeść kobiecie. - To twój makaron. To specjalność twojej kuchni. Myślę, że tyle wystarczy, bo to bardzo pikantne i bardzo tłuste. Proszę, jedz. Twoi goście to jedzą. Co ty na to? Czy to jest normalne? Dlaczego nie ma tu ludzi? Bo ludzie nie są głupi - krzyczała.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem

Happy end

Maria, właścicielka lokalu w Krakowie, siedziała ze spuszczoną głową i płakała. Ostatecznie Magda Gessler porozmawiała z nią poważnie na temat tego, jak wygląda jej restauracją. Po zmianach lokal nazywa się "Karczochy u Marii". Można tam znaleźć takie propozycje w karcie jak żurek z karczochami na krakowskiej wędzonce, gnocci z pesto, wątróbka po wenecku z karczochami w tempurze. Gessler podpisała się pod rewolucją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci
  2. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  3. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  4. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
  5. Zmienili przepisy. Poszła na zajęcia do szkoły. Konsekwencje są porażające
  6. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała

Źródło: Fakt

Następny artykuł