magda gessler silna kobietafot. instagram.com/ magdagessler_official

Magda Gessler nie wygląda już jak kiedyś. Ciągłe podróże nie powstrzymały restauratorki. Fani są zachwyceni

Magda Gessler jest w ciągłej podróży, aby rewolucjonizować polskie restauracje. Nie powstrzymuje jej to jednak przed realizacją swoich celów. Fani zauważyli i docenili przemianę i samozaparcie słynnej restauratorki.

Magda Gessler znana jest przede wszystkim z programu na antenie TVN "Kuchenne rewolucje, w którym jeździ po Polsce, aby pomagać restauracjom borykającym się z brakiem klientów. W takich warunkach wydawać by się mogło, że nie da się utrzymywać diety, jednak restauratorka już niejednokrotnie udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Na ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieNa ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieCzytaj dalej

Magda Gessler trzyma się postanowień nawet w podróży

Magda Gessler kilka miesięcy temu zapowiedziała przejście na dietę, którą sama dla siebie ułożyła. Jako restauratorka zna się bowiem na jedzeniu i gotowaniu. Wydawać by się mogło, że utrzymanie tego postanowienia na planie "Kuchennych rewolucji" jest trudne do osiągnięcia, jednak jej najnowsze zdjęcie na Instagramie pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Postać restauratorki zawsze była dowodem na to, że niezależnie od rozmiaru można wyglądać i prezentować się fantastycznie. Fani darzą ją sympatią jednak przede wszystkim za barwną osobowość i silny charakter. Decyzja o przejściu na dietę jest jej prywatną sprawą, jednak trzeba przyznać, że utrzymanie postanowienia podczas podróży jest godne podziwu.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Fani restauratorki docenili jej determinację pod najnowszym zdjęciem, na którym widać efekty zmiany nawyków żywieniowych. Sama Magda wydaje się również być zadowolona z siebie, co jest najważniejsze. "Piękna jak zawsze", "Pani Magdo, więcej fotek, bo panią się po prostu super ogląda", "Piekna i z klasa, jak zawsze!!! Uwielbiam Pania" - pisali w komentarzach jej obserwatorzy na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piski
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Kot zobaczył własne odbicie w lustrze i nie wytrzymał. Puściły mu wszelkie hamulce, wideo

Źródło: Planeta

Następny artykuł