Maciej Musiał poszedł na pielgrzymkęFot. instagram.com/@maciejmusial_official

Maciek Musiał rzucił fanów na kolana. Wakacje, jakich nie ma żadna gwiazda

Maciej Musiał postawił na mało popularną formę spędzania wakacji. Spakował wszystko w plecak i w podróż, na którą zdecydowałoby się niewielu. Fani są zachwyceni zdjęciami z trasy, gratulują też wyboru.

Maciej Musiał już nie raz udowodnił, że nie jest typowym celebrytą młodego pokolenia. Umie się bawić, nie tracąc przy tym głowy, czym podbił serca fanów. Niedawno wyruszył w podróż, która nie jest popularnym wyborem wśród jego rówieśników. Spakował do plecaka tylko niezbędne rzeczy i rozpoczął niezwykłą przygodę na zachodzie Europy.

Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaTragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaCzytaj dalej

Maciej Musiał poszedł na pielgrzymkę

Młody aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" nie kryje się ze swoja wiarą. Wielokrotnie wspominał, jak ważna jest dla niego w życiu codziennym. To dzięki niej udało mu się zachować równowagę pomiędzy imprezami i byciem gwiazdorem, a realnym życiem. Kolejnym dowodem na jego bogate życie duchowe jest pielgrzymka słynną Drogą św. Jakuba.

Maciej Musiał poleciał do Portugalii, by rozpocząć długą wędrówkę ku Santiago de Compostela w Hiszpanii. Droga św. Jakuba to popularny szlak, który nie wiedzie jedną ścieżką, a wierni mogą wybierać dogodny dla siebie wariant. W wielu miejscach na trasie można dostrzec żółte strzałki prowadzące do słynnej katedry lub muszle św. Jakuba, które są symbolem pielgrzymów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?

Gwiazdor Rodzinki.pl pochwalił się kilkoma zdjęciami na Instagramie. Jest dobrze przygotowany na długą wędrówkę, nie rezygnuje jednak z małych przyjemności. Na jednej z fotografii widać posiłek podany na kolorowym fotelu, na innych winnicę pełną owoców. Widać wyraźnie, że cieszy go ta podróż, a fani nie przestają jej komentować. Wiele osób życzy mu powodzenia w dotarciu do celu. Na wakacjach w Hiszpanii była też Katarzyna Skrzynecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

CAMINO Portugalia????????Hiszpania

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: Instagram

Następny artykuł