M jak miłość ostre słowaFot. YouTube serialetvp

Ostre słowa gwiazdy "M jak Miłość". Mówi o ucieczce z Polski

"M jak miłość" znalazło się w centrum uwagi po tym, jak gwiazda popularnego serialu TVP publicznie wypowiedziała ostre słowa. Aktorka odniosła się do aktualnej sytuacji w Polsce. Podczas rozmowy wspomniała nawet o ucieczce z kraju. Jej wypowiedź wywołała medialną burzę i dyskusje wśród fanów. Co konkretnie artystka miała na myśli?

"M jak miłość" pojawia się obecnie często w mediach, jednak nie za sprawą samego serialu, lecz z powodu jednej z grających w nim aktorek. Gwiazda TVP niedawno udzieliła wywiadu, w którym opisała aktualną sytuację w Polsce, używając gorzkich słów. Mowa o Idze Krefft, młodej artystce, która wspomniała nawet o chęci ucieczki z Polski. Piosenkarka zwróciła uwagę na wiele spraw, które jej zdaniem powinny ulec zmianie. Możemy oglądać ją w gronie innych, znanej szerokiej publiczności aktorów, co potwierdza kadr z serialu opublikowany na platformie YouTube przez serialetvp.

Dramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleDramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleCzytaj dalej

Grająca w "M jak miłość" Iga Krefft stwierdziła w rozmowie z WP Gwiazdy, że chwilami chce się uciekać z Polski. Aktorka w otwarty sposób powiedziała, co nie podoba jej się w naszym kraju i jakich zmian oczekuje. Artystka marzy o tym, aby to młodzi ludzie zaczęli decydować o dalszych losach naszego państwa. Zasugerowała również, że obecna sytuacja znacznie utrudnia wygłaszanie własnych poglądów.

Gwiazda "M jak miłość" wytyka grzechy dzisiejszej Polski

Aktorka popularnego serialu "M jak miłość" nie jest zachwycona tym, jak wygląda obecna sytuacja w naszym kraju a ostatnie wydarzenia związane z licznymi aresztowaniami po protestach aktywistów LGBT z pewnością się do tego przyczyniły. Szczególną uwagę Iga Krefft zwróciła na to, jak ważna jest wolność poglądów i słowa. Artystka obawia się, że Polska staje się coraz bardziej nietolerancyjnym krajem, w którym w przyszłości - jeśli nie nastąpią zmiany - może nawet pojawić się cenzura.

- Czy chcemy, aby żyły w kraju, w którym strach otworzyć usta? W którym strach wyrazić opinię, bo można dostać od kogoś w twarz? Czy chcemy żyć w kraju, w którym piękno i unikatowość każdej osoby jest czymś cudnym i w którym nie liczy się zysk jednostki, tylko wspólne dobro? Mam wrażenie, że przez ostatnie kilka lat polityka wygląda tak, że chce się uciekać z kraju - fragment wywiadu cytuje Radio Zet.

Iga Krefft z "M jak miłość" mówi o Polsce marzeń

Gwiazda "M jak miłość opowiedziała także, jaki jest jej wymarzony obraz Polski. Iga Krefft zaznaczyła przy tym, że zależy jej także na rozwoju gospodarczym. Aktorka podkreśliła też, jak ważne jest świadome zarządzanie przestrzenią ze zwróceniem uwagi na naturę. Nie ukrywała, że zależy jej na bezpieczeństwie przyszłych pokoleń - w tym jej dzieci.

- Chciałabym, żeby Polska była zielona. Żeby deweloperzy nie zapomnieli, że drzewa i trawa są nam potrzebne. Chciałabym, aby były dobre autostrady i rozwinięta komunikacja. Jeśli będę miała dzieci, to chcę, aby bez strachu mogły wychodzić na ulicę, aby czuły się zabezpieczone finansowo. Jeśli zostaną artystami, to żeby nie martwiły się, za co będą żyć, jeśli nie pojawi się jakiś projekt, czy będą miały co włożyć do garnka, kiedy będą na emeryturze. Sama chciałabym też być zabezpieczona w tej kwestii - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. Seniorze, znamy już kwotę czternastej emerytury. Jesteśmy pewni Twojego uśmiechu na twarzy

Gwiazda "M jak miłość" nie jest osamotniona w swoich troskach o losy Polski. Niepokój związany z obecną sytuacją wyrażali także sławni piosenkarze jak Dawid Podsiadło czy autorzy literackich bestsellerów - Jakub Żulczyk. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pięknym zdjęciu Martyny Wojciechowskiej, które pojawiło się na jej Instagramie. Fani zastanawiają się, czy podróżniczka planuje ogromne zmiany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobie
  2. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł