Łukasz Szumowski i współtowarzysz.Fot. Flickr.com/Adam Guz/KPRM/CC BY-NC-ND 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/ (zdjęcie poglądowe)

Nowe informacje o Szumowskim nie brzmią dobrze. Czasu nie zostało wiele

Łukasz Szumowski wciąż przebywa na swoich wakacjach w okolicy Wysp Kanaryjskich, a krajowe tabloidy odkryły informację, która może wyraźnie rzutować na charakter wypoczynku byłego ministra zdrowia. Okazuje się, że poseł Prawa i Sprawiedliwości przebywa w nieco kontrowersyjnej scenerii.

Łukasz Szumowski pływa po archipelagu Wysp Kanaryjskich w towarzystwie człowieka, który może w dużym stopniu wpłynąć na wizerunek byłego szefa resortu zdrowia. Według ustaleń jednego z krajowych dzienników poseł partii rządzącej nie korzysta z wyjść dla tzw. budżetowców.

Nowe, duże ognisko koronawirusa. Sytuacja jest coraz gorsza zwłaszcza w jednym miejscuNowe, duże ognisko koronawirusa. Sytuacja jest coraz gorsza zwłaszcza w jednym miejscuCzytaj dalej

Łukasz Szumowski i biznesmen. Nowe informacje ws. wakacji byłego szefa MZ

Jak informują dziennikarze Super Expressu, Łukasz Szumowski wypoczywał m.in. na Fuerteventurze, jednak były szef Ministerstwa Zdrowia nie ogranicza się wyłącznie do plażowania i drinków. Według doniesień tabloidu poseł Prawa i Sprawiedliwości korzysta z bardzo wyrazistej “obstawy”, a sam środek transportu nie należy do najtańszych.

Według doniesień Super Expressu, cytowanych przez WP, Łukasz Szumowski spędza swój urlop m.in. z biznesmenem i konsulem honorowym Islandii w Polsce, Bogusławem Szemiothem. Dziennikarze domniemują, że mężczyzna “użyczył” na swoim pokładzie miejsca byłemu ministrowi, a razem żeglują pod kanadyjską banderą.

Zegar tyka. Łukasz Szumowski musi się spieszyć

Łukasz Szumowski wraz z Szemiothem przebywają na terenie administracyjnie należącym do Królestwa Hiszpanii. W oczach polskiego rządu Madryt notuje na tyle niepokojące wskaźniki zachorowań, że włączył kraj do listy 46 państw i regionów, z którymi od 1 września nie będą realizowane połączenia lotnicze. Tym samym Łukasz Szumowski musi się spieszyć. Już wcześniej jeden z ministrów gabinetu Mateusza Morawieckiego zapowiadał, że rząd nie przewiduje kontynuowania programu #LOTdodomu.

Dzisiaj grzeje: 1. Światło dziennie ujrzał poufny raport dotyczący koronawirusa. Fatalne informacje
2. Okropna wiadomość dla Karpacza. Już od dzisiaj
3. Niesamowite odkrycie pod Grunwaldem. Archeolodzy przecierali oczy ze zdumienia

Jak były szef MZ dostanie się do Polski? Tego jeszcze nie wiadomo, za to jeden z posłów Koalicji Obywatelskiej, Dariusz Joński, pytał w rozmowie z SE - kto finansuje wakacje polityka, jeśli Szumowski w sprawozdaniu finansowym deklarował oszczędności w wysokości 30 tys. zł.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje jedna z największych legend. Kochały go miliony, miał tylko 54 lata
  2. Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówiono
  3. Latali dronem nad jeziorem. Kiedy zobaczyli, co uchwycił, oblał ich zimny pot
  4. Brak słów. Tym razem Doda doprowadziła fanów do szaleństwa, na zdjęciu wszystko widać
  5. Myślała, że widzi zwykłe zdjęcie miasta. Dopiero po chwili zauważyła elektryzujący szczegół, nie mogła uwierzyć
  6. Policjanci uratowali małego kotka. Groziło mu śmiertelne niebezpieczeństwo

Źródło: Super Express/ Wirtualna Polska

Następny artykuł