Łukasz Szumowski maseczki na wakacjeScreen/youtube/Onet

Szumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowa

Łukasz Szumowski w porannej rozmowie Radia ZET wyjawił, co z maseczkami na wakacje i na plażach. Jak się okazuje, są dwie możliwości, wielu Polaków jednak nie będzie zadowolonych.

Łukasz Szumowski w czasie pandemii wyjątkowo często udziela wywiadów i zabiera głos ws. funkcjonowania naszego państwa. We wtorek rano był również gościem porannej rozmowy w Radiu ZET, gdzie poruszył wiele kwestii, które są szczególnie istotne dla Polaków. Jedną z nich jest temat noszenia maseczek na wakacjach, zwłaszcza podczas urlopu na plażach czy w czasie wygrzewania się w promieniach gorącego słońca.

Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 złBon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 złCzytaj dalej

Łukasz Szumowski o maseczkach podczas wakacji

Prowadząca rozmowę Beata Lubecka zapytała Łukasza Szumowskiego, czy wyobraża sobie noszenie maseczki na plaży, przy temperaturze 30 stopni. Z pewnością takie rozwiązanie nie mieści się w głowie również wielu Polakom, odpowiedź ministra zdrowia jednak nie pozostawia złudzeń.

- Jeśli jest tłum ludzi na plaży, to sobie wyobrażam, tak - stwierdził kategorycznie Łukasz Szumowski w Radiu ZET.

W odpowiedzi na to prowadząca przyznała, że ona sobie takiej sytuacji nie wyobraża i z pewnością nie na taki urlop liczyło w tym roku wielu Polaków. Zwrócono również uwagę na to, że już teraz wiele osób niechętnie nosi maseczki, zakłada je niedbale i są one po prostu uciążliwe. Dziennikarka zapytała więc, w jaki sposób namówić Polaków do zakładania tej ochrony.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy Polacy dostaną 1000 zł na wakacje? Padł termin, już niedługo
2. Do sądu wpłynął zaskakujący pozew przeciw Skarbowi Państwa. To jednak może być dopiero początek

- Apele, apele i jeszcze raz apele. To jest odpowiedzialność za cudze zdrowie. Jeżeli uznamy, że to jest nasza miłość do bliźniego, żeby go nie zarazić, no to po to nosimy tę maseczkę, nie po to żeby się samemu chronić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szkoły zamknięte na dłużej. Zapadła ostateczna decyzja
  2. Labrador spotkał na swojej drodze psa Pluto. Właścicielka chwyciła za telefon
  3. Szumowski podał najnowszą wiadomość o wakacjach Polaków. Ogromne rozczarowanie
  4. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli
  5. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata
  6. Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza

Następny artykuł