Loty będą teraz tańsze. Znoszą opłatęWikipedia.org/ Adrian Grycuk/ CC BY-SA 3.0 PL/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.pl

Nie będziemy płacili więcej. Znoszą opłatę, potwierdzone

Loty będą tańsze. Jedna z linii lotniczych wprowadza duże udogodnienie dla swoich pasażerów. Poinformowano, że zniesione zostaną opłaty, które wielu turystów zniechęcały do wakacyjnych wyjazdów. Z pewnością wiele osób się ucieszy.

Loty jednego z najpopularniejszych przewoźników wśród Polaków będą tańsze. Jest to spowodowane zniesieniem opłaty za zmianę rezerwacji biletów na wszystkie połączenia tych linii lotniczych. O której firmie mowa?

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Tańsze loty. Znieśli dodatkową opłatę

Mowa o Polskich Liniach Lotniczych LOT. Firma wprowadziła nowe zasady rezerwacji. Od teraz pasażerowie będą mogli zmieniać plany podróży wiele razy. Nie będzie za to dodatkowych opłat. To ważna zmiana, ponieważ z powodu panującej na świecie pandemii koronawiursa, trudno zaplanować zagraniczną podróż z dużym wyprzedzeniem. Poinformowano o tym w oficjalnym komunikacie.

- Rozumiemy potrzeby naszych klientów, którzy w obliczu stale zmieniających się obostrzeń w poszczególnych krajach w związku z globalną pandemią oczekują usługi, która zapewni im maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfort i elastyczność w planowaniu podróży - oznajmił Michał Fijoł, który jest członkiem zarządu do spraw handlowych LOT-u.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Nowa opcja dotyczy biletów zakupionych w przedziale czasowym od 10 września do 31 grudnia 2020 na wszystkie połączenia LOT-u, w każdej możliwej taryfie. Dopłacić trzeba będzie jedynie, jeśli zmieni się rezerwację na lot, który więcej kosztuje lub jeśli dana taryfa będzie niedostępna. Więcej o podróżowaniu samolotami w czasie pandemii koronawiursa można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł