loty do polski z przesiadkąfot. pixabay.com/ fernandozhiminaicela

Pilny apel MSZ do Polaków. Sytuacja jest bardzo trudna

Loty do Polski są w tym momencie mocno ograniczone przez nowy zakaz, który wszedł w życie dzisiaj. MSZ wystosowało specjalny apel do Polaków, którzy w chwili obecnej przebywają na wakacjach za granicą.

Loty do Polski z niektórych krajów są obecznie zakazane. Na liście państw, z których ruch lotniczy został wstrzymany, znajduje się Hiszpania, gdzie Polacy chętnie wyjeżdżają na wakacje. MSZ wystosował specjalny apel do osób, które przebywają za granicą.

Polsat przekazał dramatyczną wiadomość z zagranicy. Niestety, nie żyje PolakPolsat przekazał dramatyczną wiadomość z zagranicy. Niestety, nie żyje PolakCzytaj dalej

Loty do Polski z ograniczeniami

2 września wszedł w życie zakaz lotów do 44 państw. Wśród nich jest Hiszpania, gdzie obecnie wielu Polaków wyjechało na wakacje. Osoby, które podróżują lotami czarterowymi zarezerwowanymi wcześniej nie będą miały problemów z powrotem, jednak w gorzej sytuacji są osoby, które poleciały na półwysep Iberyjski na własną rękę. To właśnie do nich MSZ wystosował specjalny apel.

- Zwróć uwagę, że granice Hiszpanii i Polski pozostają otwarte, a hiszpańskie lotniska obsługują loty do wielu europejskich państw, w tym także do tych sąsiadujących z Polską - radzi ministerstwo spraw zagranicznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie
2. Znoszą zakaz w Polsce. Chodzi o czerwone strefy
3. Gdzie na grzyby? Wielu miejsc trzeba unikać, żeby nie musieć płacić srogiej kary

Dodatkowo MSZ zachęca do powrotu do Polski z krajów objętych zakazem lotów przez Francję lub Niemcy, gdzie loty do Polski wciąż są dozwolone. Zwraca również uwagę, że wciąż możliwy jest powrót drogą lądową. Pełną listę państw objętych zakazem lotów publikowaliśmy tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końca
  2. "Kapelan narodowców" musi przejść na emeryturę. Stracił parafię, nie pomógł mu nawet papież
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Uciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psa

Źródło: WP

Następny artykuł