lotnisko IslandiaFot. Wikimedia.org/Adrian Pingstone

Nagłe lądowanie samolotu LOT przez pasażerkę. Po dotknięciu ziemi odkryto jeszcze jedną rzecz

Lotnisko na Islandii stało się miejscem nieplanowanego lądowania polskiego samolotu. Decyzja ta została podjęta przez jedną z pasażerek, jednak na miejscu odkryto coś jeszcze.

Lotnisko w Keflaviku na Islandii przyjęło niespodziewane lądowanie polskiego samolotu linii lotniczych LOT. Maszyna wystartowała z Warszawy, a lecieć miała do Nowego Jorku, jednak na pokładzie doszło do niespodziewanego zdarzenia, przez które zadecydowano o zmianie celu.

Wprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuWprowadzono stan zagrożenia w europejskim kraju. Niebezpieczeństwo wybuchu wulkanuCzytaj dalej

Jedna z pasażerek samolotu zaczęła zachowywać się bardzo agresywnie. Sytuacja była na tyle poważna, że pilot podjął decyzję o lądowaniu na najbliższym lotnisku, którym okazał się islandzki port. Gdy maszyna dotknęła ziemi, na jaw wyszło coś jeszcze - odkryto usterkę, o której wcześniej nikt nie wiedział.

Islandzkie lotnisko przyjęło niespodziewane lądowanie polskiego samolotu

Podczas rejsu załoga oraz pasażerowie zauważyli, że pewna kobieta zachowuje się wyjątkowo podejrzanie. Najpierw była wyjątkowo pobudzona, a następnie niespokojna. Z czasem zaczęła być chwilami nawet agresywna, a jej stan zaczął się pogarszać.

Jak relacjonuje TVN24, gdy jej stan zdrowia zaczął zagrażać jej zdrowiu oraz życiu, pilot podjął decyzję o nieplanowanym lądowaniu w Keflaviku. Samolot dotknął ziemi około godziny 22 czasu lokalnego w niedzielę wieczorem, a pasażerka została przekazana służbom medycznym.

Wtedy też okazało się, że maszyna ma usterkę, z której do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy. Na jaw wyszło, że zawór zrzutu paliwa nie działa prawidłowo, a jest on ważnym elementem podczas sytuacji awaryjnych. Przed ponownym wzbiciem się w powietrze, usterka musiała zostać naprawiona. Turyści przebywający na pokładzie zostali skierowani do hoteli, a przewoźnik przedstawił im alternatywne połączenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  4. Najmroczniejszy las w całej Polsce. Przez legendy o Wysokim Kamieniu cierpnie skóra
  5. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
  6. Satelity pokazały śnieg na Węgrzech, choć w tym roku jeszcze nie padał. Wyjaśnienie zagadki jest smutne
  7. Kolejne przypadki podejrzenia wirusa z Chin w Polsce. Są w trzech wielkich miastach

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł