lotniskohttps://unsplash.com/@vanveenjf

Nudził się na lotnisku i wpadł na szalony pomysł gry. Pozostali pasażerowie nie mogli uwierzyć

Lotnisko rządzi się swoimi prawami, ale jak w każdym miejscu publicznym, należy zachowywać się tak, by nie przeszkadzać innym. Ten mężczyzna najwyraźniej o tym zapomniał. Nuda doskwierała mu tak bardzo, że postanowił pograć na PlayStation.

Lotnisko to miejsce w którym rozpoczynamy i kończymy podróż, ale też oczekujemy na lot. Gdy trwa to wiele godzin i skończyły nam się możliwości zabicia czasu, do głowy przychodzą najdziwniejsze pomysły. Pewien mężczyzna na lotnisku w Portland wymyślił sobie absurdalne w tych warunkach zajęcie. Podpinając się do jednego z monitorów wyświetlających informacje dla podróżnych, uruchomił grę na PlayStation. Sprzęt przeznaczony do użytku domowego, który z nieznanych przyczyn miał przy sobie, umożliwił grę w strzelankę Apex Legends.

Już nie pożary i powodzie. Naukowcy ostrzegają Australię przed nowym, śmiertelnie niebezpiecznym problememJuż nie pożary i powodzie. Naukowcy ostrzegają Australię przed nowym, śmiertelnie niebezpiecznym problememCzytaj dalej

Monitor, który zawłaszczył sobie mężczyzna, pokazuje mapę lotniska i może być bardzo użyteczny dla wielu pasażerów. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, które ktoś wykonał w tej nietypowej sytuacji.Chwilę później pracownicy lotniska opanowali sytuację, nakazując znudzonemu pasażerowi odłączenie własnego sprzętu od ekranu. Ten zapytał ich jeszcze, czy może dokończyć grę, ale odpowiedź była oczywiście przecząca.

– Poprosiliśmy go, aby przestał używać ekranu, bo jest on niezbędny do przekazywania pasażerom ważnych informacji – powiedziała CNN Kama Simonds, rzecznik prasowy lotniska w Portland. – Dopytał tylko, czy może dokończyć grę, ale musieliśmy odmówić.

Lotnisko daje wiele możliwości

Znudzeni długim oczekiwaniem podróżni zwykle mogą skorzystać z wielu atrakcji, jakie oferują porty lotnicze. W tych najnowocześniejszych znaleźć można kino, lodowisko, basen, a nawet ścieżkę przyrodniczą. Ta ostatnia atrakcja powstała na lotnisku Singapur-Changi. Pole słoneczników na dachu, ogród z kaktusami lub orchideami pozwalają się zrelaksować. Na "zwyczajnych" lotniskach standardową ofertę stanowią bary i restauracje oraz liczne sklepy wolnocłowe. Zawsze lepszym wyjściem jest nawet spanie w fotelu niż zakłócanie pracy portu lotniczego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
  3. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  4. Uciekł z więzienia, trafił do turystycznego raju. Strażnicy dostali wiadomość, po której opadły im szczęki
  5. MSZ i GIS ostrzega i apeluje do Polaków. Chodzi o niebezpieczny wirus z Chin
  6. Nudził się na lotnisku i wpadł na szalony pomysł gry. Pozostali pasażerowie nie mogli uwierzyć
  7. Wirus 2019-nCoV coraz bliżej Polski. Nie ma na niego lekarstwa, liczba zgonów i zarażonych szybko rośnie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł