lotnisko ibiszFot. Instagram/Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz nie mógł uwierzyć w ceny na lotnisku. Zaskoczyła go mała kawa

Lotnisko zdecydowanie nie należy do szczególnie tanich miejsc, oferujących przystępne i atrakcyjne ceny. Za wszystko trzeba tam słono zapłacić, jednak żeby dziwiło to nawet Krzysztofa Ibisza? Gwiazdor nie mógł uwierzyć, ile chcą od niego za kawę.

Lotnisko to specyficzna przestrzeń - wszyscy pędzą z walizkami, spóźnieni na samolot lub leniwie czekają na niego, bo przyjechali zbyt wcześnie. Aby urozmaicić czas oczekiwania pasażerom, dostępnych jest wiele sklepów, lokali oraz restauracji, w których można zarówno kupić pamiątki, jak i zjeść coś smacznego, a nawet w spokoju wypić gorącą kawę. Niestety przyjemności te zwykle są kilkukrotnie droższe niż w normalnych sklepach.

Już nie pożary i powodzie. Naukowcy ostrzegają Australię przed nowym, śmiertelnie niebezpiecznym problememJuż nie pożary i powodzie. Naukowcy ostrzegają Australię przed nowym, śmiertelnie niebezpiecznym problememCzytaj dalej

Wszyscy od dawna narzekają na te ceny, gdy jednak problem zaczyna widzieć jeden z najpopularniejszych, polskich prezenterów, to wiedz, że coś się dzieje. Krzysztof Ibisz zdecydowanie nie może narzekać na brak pieniędzy, a jego sylwetka co chwilę pojawia się w telewizji, gdzie wypłaty nie należą do najniższych. Mimo to gwiazdor był w szoku, gdy podano mu cenę kawy na lotniku.

Ibisz przekonał się, że lotnisko nie jest najtańszym miejscem

Krzysztof Ibisz zagościł na lotnisku w Szczecinie, gdzie postanowił napić się kawy. Wybrał niewielką, jednak cena i tak okazała się imponująca. Za małą filiżankę zapłacił 17 złotych, co było zaskoczeniem nawet dla niego - podkreślił to w swoim wpisie.

Jeśli dla tak bogatego gwiazdora taka cena kawy jest zaskoczeniem, co mają powiedzieć przeciętni turyści, gdy przyjdzie im czekać na lotnisku dłużej niż zakładali? Natychmiast zwrócili na to uwagę również fani Ibisza, podkreślając, że ceny w tym miejscu rzeczywiście są zdecydowanie zbyt wysokie i nie dotyczy to niestety jedynie kawy.

- Ceny kawy jakby dodawali złota do niej. Miłego dnia i wysokich lotów - napisała jedna z fanek.

- Ostatnio w Warszawie na lotnisku Chopina widziałam 6 pierogów za 30 zł - dodała kolejna osoba.

Niestety lotnisko to jedno z najdroższych miejsc do robienia zakupów, a wszystko przez to, że sklepy tam funkcjonują po prostu w oparciu o zasady wolnego rynku. Nikt im cen nie narzuca, ustalają je same i dopóki pasażerowie decydują się na zakupy (nie mając zresztą alternatywy), ceny pozostają wysokie.

lotnisko ibisz

Fot. Instagram/Krzysztof Ibisz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
  3. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  4. Uciekł z więzienia, trafił do turystycznego raju. Strażnicy dostali wiadomość, po której opadły im szczęki
  5. MSZ i GIS ostrzega i apeluje do Polaków. Chodzi o niebezpieczny wirus z Chin
  6. Nudził się na lotnisku i wpadł na szalony pomysł gry. Pozostali pasażerowie nie mogli uwierzyć
  7. Wirus 2019-nCoV coraz bliżej Polski. Nie ma na niego lekarstwa, liczba zgonów i zarażonych szybko rośnie

Źródło: Onet

Następny artykuł