lotnisko nagranieFot. unsplash.com/@chuttersnap/ zdjęcie poglądowe

Niebywałe sceny na lotnisku, zachowanie mężczyzny przechodzi ludzkie pojęcie. Najgorsze stało się dopiero później

Lotnisko w Belgii było miejscem skandalicznego zachowania jednego z pasażerów, lecz jak się okazało, najgorszych czynów dopuścili się później funkcjonariusze. Mężczyzna przetrzymywany w areszcie doznał obrażeń, które spowodowały jego śmierć.

Lotnisko Charleroi zatrzymało agresywnego pasażera, który miał lecieć do Bratysławy. W areszcie wydarzyło się coś, co trudno wytłumaczyć. Chociaż tragiczne zdarzenie miało miejsce w 2018 roku, dopiero w środę 19 sierpnia światło dzienne ujrzało nagranie z celi. Funkcjonariusze będą musieli wytłumaczyć, co skłoniło ich do tak okrótnych zachowań.

Trwa dramatyczna akcja ratunkowa nad polskim jeziorem. Liczy się każda sekundaTrwa dramatyczna akcja ratunkowa nad polskim jeziorem. Liczy się każda sekundaCzytaj dalej

Lotnisko może mieć kłopoty

Jozef Chovanec, 38-letni obywatel Słowacji, został aresztowany na lotnisku Charleroi w lutym 2018 roku po tym, jak spowodował zamieszanie podczas lotu do Bratysławy. Zabrany do celi zaczął walić głową w ścianę, wywołując krwawienie. Wideo pokazuje jak został przyszpilony w celi przez sześciu policjantów. Według Het Laatse Nieuws, który uzyskał materiał filmowy, jeden oficer siedział na jego klatce piersiowej przez 16 minut. Jak podaje The Guardian, funkcjonariusze śmiali się „entuzjastycznie”, podczas gdy jeden z nich tańczył i salutował. Przez jakiś czas twarz Chovaneca okrywała koc. Słowak zmarł w szpitalu następnego dnia.

Żona Jozefa, Henrieta Chovancova powiedziała, że ​​zabójstwo George'a Floyda w Stanach Zjednoczonych w maju przypominało jej o śmierci męża. „Kiedy [policja] zobaczyła krew, powinna była mu udzielić pierwszej pomocy. Zamiast tego usiedli na nim z tyloma osobami. Nie mógł prawidłowo oddychać" żaliła się kobieta. Obawia się, że sprawa jest tuszowana, więc poprosiła o powołanie nowego sędziego.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
2. Niewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobić
3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Jeden z funkcjonariuszy zostanie zwolniony

Źródło policyjne poinformowało regionalną gazetę Sudpresse, że funkcjonariusz, który najwyraźniej wykonał nazistowski salut, zostanie zwolniony. Sekcja zwłok wykazała, że ​​Chovanec nie zażywał narkotyków ani alkoholu, a jego rodzina nie zna powodu jego zachowania na lotnisku. Dojeżdżał między Słowacją a Belgią, gdzie prowadził agencję rekrutującą słowackich pracowników do pracy na budowach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Złe wieści przed finałem Ligi Mistrzów, Polak nie da rady wygrać?
  2. TVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyć
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Dolnośląskie. Przywiązali psa do wychodka, nie dawali jedzenia. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: The Guardian

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł