lotnisko samolotFot. Pixabay.com/bilaleldaou

17-latka ukradła samolot. Odpaliła go, prowadziła i uderzyła w budynki lotniska, wszystko zostało nagrane

Lotnisko w Stanach Zjednoczonych stało się miejscem niewiarygodnego zdarzenia. 17-letnia dziewczyna ukradła samolot, zaczęła go prowadzić, po czym uderzyła w budynek lotniska. Wszystko zostało nagrane, a film trafił do sieci.

Lotnisko Fresno Yosemite stało się miejscem niecodziennych zdarzeń, w które aż trudno jest uwierzyć. 17-letnia dziewczyna ukradła samolot, a następnie udało się jej go odpalić. Ruszyła, jechała nim po terenie lotniska, aż w końcu uderzyła w zabudowania.

Sceny jak z horroru nad Nowym Jorkiem. Wszystko pochłonęła przerażająca, biała chmuraSceny jak z horroru nad Nowym Jorkiem. Wszystko pochłonęła przerażająca, biała chmuraCzytaj dalej

Cała niewiarygodna sytuacja została nagrana, a film trafił do sieci, elektryzując internautów. Wszyscy zastanawiają się, jak ktoś mógł dopuścić do tak niebezpiecznej sytuacji i jakim cudem 17-latce udało się odpalić samolot.

Nastolatka ukradła samolot i przemierzała nim lotnisko

17-letnia dziewczyna dostała się na teren lotniska przez ogrodzenie. Wszystko działo się na lotnisku Fresno Yosemite w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Po dostaniu się na obiekt, usiłowała ukraść samolot King Air 200.

Jak wynika z dalszego rozwoju wydarzeń oraz doniesień medialnych, udało jej się uruchomić jeden silnik maszyny. To wystarczyło, aby samolot ruszył, chwilę jechał po terenie, a następnie zakręcił i uderzył w zabudowania lotniskowe. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny, a 17-latka została złapana przez dłużby i umieszczona w ośrodku zatrzymań dla nieletnich. Nieznane są motywy jej działania ani to, jaki miała dalszy plan i czy w ogóle jakiś był. Samolot w wyniku uderzenia w budynek został poważnie uszkodzony.

Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci

Nagranie całego zdarzenia, najprawdopodobniej z kamery przemysłowej, trafiło do sieci. Zostało opublikowane na Twitterze, gdzie wywołało spore poruszenie wśród użytkowników. Nikt nie może uwierzyć, że 17-latka dostała się na teren lotniska, nie została przez nikogo zatrzymana, weszła do samolotu i jeszcze udało się jej odpalić maszynę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjazd do rodziny na święta może Cię kosztować majątek. Nie daj się nabrać i przestrzegaj kilku prostych reguł
  2. Żyją pośród gór, dopiero niedawno powstała tam droga. Jedno z najbardziej niedostępnych miejsc na świecie, oaza spokoju
  3. Śnieg na rajskiej wyspie! Do tej pory nazywano ją miejscem wiecznej wiosny
  4. Niezwykły czyn dwóch Polaków. Odbudowali średniowieczny zamek
  5. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  6. Wizzair wprowadza kolejną, płatną usługę. Wielu pasażerów może być bardzo zdziwionych

Źródło: Onet

Następny artykuł