lotnisko śmiertelny wypadekfot. pixabay.com/ arembowski

Niewyobrażalna tragedia przy lotnisku. Dramatyczna akcja służb

Lotnisko było miejscem porażającej tragedii, w wyniku której śmierć poniosły trzy osoby. Przykre wiadomości przekazała policja. Trwa dochodzenie, w wyniku którego funkcjonariusze ustalą przyczyny zdarzenia.

Lotnisko było miejscem wypadku dwóch samochodów, w wyniku którego śmierć poniosły 3 osoby. Na miejscu zjawili się policjanci oraz prokurator, którzy badali szczegóły zdarzenia.

Spadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystówSpadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystówCzytaj dalej

Droga na lotnisko była zablokowana

Trzy osoby zginęły w zderzeniu Opla i Skody, do którego doszło około 9 rano w rejonie węzła drogowego Lotnisko, na drodze ekspresowej S1 - poinformowała policja. Chodzi o port lotniczy w Pyrzowicach na Śląsku.

- Na miejscu wypadku nadal pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - powiedział w niedzielę po południu oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie kom. Paweł Łotocki. Droga może pozostać zablokowana nawet do późnego popołudnia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Opel Corsa jadący od strony autostrady A1 w kierunku Siewierza, przekroczył dopuszczalną prędkość. Prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do zderzenia z jadącą prawidłowo Skodą.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją, nie mieli szans. TVP potwierdziło czarny scenariusz, żywioł szaleje za granicą, nie mogą go powstrzymać
2. Rewolucja w emeryturach, o której każdy powinien pamiętać. Termin mija już za paręnaście dni
3. Spadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystów

Kierowca Opla i pasażerka Skody zginęli na miejscu. Kolejna ofiara została wydobyta ze zmiażdżonej Corsy. Kierowca Skody został przetransportowany do szpitala z obrażeniami ciała. Droga w okolicy Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice była zablokowana w obu kierunkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  2. "Jeden z dziesięciu": odpowiedzi, które przeszły do historii teleturnieju. Tadeusz Sznuk nie wiedział, jak zareagować
  3. Dorota Wellman wygadała się w programie na żywo, wszyscy słyszeli. Tylko najbliżsi wiedzieli, co robiła za granicą
  4. Smutne wieści o końcu epidemii, ekspert nie ma wątpliwości. Wielu będzie zdruzgotanych, zwłaszcza wielbiciele podróży
  5. Podczas lotu otworzył okienko w samolocie. Karygodny błąd
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boli

Następny artykuł