lotnisko AmsterdamFot. pexels.com/sebastiaan stam

Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

Lotnisko w europejskim mieście stało się miejscem bardzo mrocznego wydarzenia. Znaleziono tam walizkę, w której zawartość aż trudno uwierzyć. Gdy ją otworzono, oczom celników ukazał się straszny widok.

Lotnisko w Amsterdamie stało się miejscem makabrycznego zjawiska. W porcie lotniczym Schiphol pozostawiona została walizka, która wzbudziła podejrzenia celników. Szybko okazało się, że całkiem słusznie - w jej zawartość trudno jest uwierzyć. Po otwarciu zamka, pracownicy zobaczyli rozczłonkowane ciało.

Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieSamolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnieCzytaj dalej

Cała sprawa jest wyjątkowo mroczna i zagadkowa. Nikt nie spodziewał się, że pozostawiona walizka będzie miała aż tak tragiczną zawartość. Do akcji włączyła się holenderska żandarmeria.

Lotnisko w Amsterdamie stało się miejscem tragicznego odkrycia

Jak podaje Wirtualna Polska, na holenderskim lotnisku znaleziono walizkę, w której odkryto rozczłonkowane ciało. Do całego zdarzenia doszło w czwartek, a służby niestety nie były w stanie ustalić, do kogo należał bagaż. Nie wiadomo również, która linia lotnicza go przetransportowała.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Polsat News, teraz śledczy mają przejąć sprawę. Ich zadaniem będzie ustalenie, czy doszło do przestępstwa. Choć pozornie może brzmieć to absurdalnie, ma to swoje konkretne podstawy - żandarmeria bowiem ma uzasadnione przypuszczenia, że zwłoki te mogły być przeznaczone do badań medycznych. Co ciekawe, przy walizce ani w jej wnętrzu nie było żadnych informacji czy wskazówek, które mogłyby wskazywać jej właściciela czy choćby kraj jego pochodzenia lub docelowy punkt podróży, jeżeli taka miała miejsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. Kopią masowe groby dla zwierząt, które zginęły i ucierpiały w pożarach. Wiadomości z Australii wyciskają łzy
  4. Turyści nieprzestrzegający zasad w górach dostaną kary finansowe? Ratownicy są załamani
  5. Wygląda jak z bajki, lecz istnieje naprawdę. Jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie zapiera dech
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł