lotnisko zatrzymało Maję BohosiewiczFot. unsplash.com/@gabriellefaithhenderson

Polska gwiazda zatrzymana na lotnisku. Celnicy nie mogli uwierzyć, co znaleźli w jej walizce

Lotnisko zawsze dokładnie nas sprawdza, zanim dostaniemy pozwolenie na wejście do samolotu. Polska gwiazda miała przez to kłopoty. W jej walizce znalazł się przedmiot, który nie ma prawa znaleźć się na pokładzie.

Lotnisko ma ściśle określone zasady i nikomu nie pozwala nawet na drobne odstępstwa od reguł. Na liście zakazanych w bagażu przedmiotów znajdują się m.in. materiały wybuchowe, broń czy jeden z popularnych smartfonów. Maja Bohosiewicz została zatrzymana w czasie kontroli, ponieważ celnicy zauważyli w jej walizce jedną z tych rzeczy.

Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneWielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneCzytaj dalej

Lotnisko zatrzymało aktorkę

Aktorka była bardzo zdziwiona, gdy usłyszała, że nie może wnieść na pokład karabinu. Nie zdawała sobie sprawy, że takowy posiada. Szybko się wyjaśniło, że to plastikowa zabawka jej syna. Zachary zapakował ją, gdy mama nie widziała. Niestety nawet nieprawdziwa broń jest zakazana na pokładzie samolotu, dlatego trzeba było ją wyrzucić. Do szokującej sytuacji na lotnisku z bombą w roli głównej pisaliśmy tutaj.

Syn Mai Bohosiewicz z pewnością szybko zapomni o stracie, ponieważ wybrali się do Paryża, a tam znajduje się Disneyland. Mnóstwo zabawy i ciekawe gadżety można znaleźć na każdym kroku. Gwiazda podzieliła się relacją z tego miejsca na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami

- Moje marzenia dzieciństwa spełnia się od dzisiaj. Disneyland. Moje serce rwie się w stronę Disney Store żeby kupić sobie wszystkie maskotki z Ratatuj, których jeszcze nie mam, moja córka chodzi w najgorszych chińskich obcasach (!!) Elzy oraz… o mój Ty Panie, czy starczy nam czasu? - napisała podekscytowana Maja Bohosiewicz na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: Onet

Następny artykuł