lotnisko samolotScreen/youtube/AIRCRAFT ENGINEER

Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci

Lotnisko stało się miejscem okropnej tragedii. Samolot staranował pracowników portu, jeden z nich zmarł, a drugi trafił do szpitala. Cała sytuacja została nagrana, a film trafił do sieci.

Lotnisko to pozornie jedno z najlepiej zorganizowanych miejsc na świecie. Wszyscy pracownicy mają swoje role, każdy wykonuje swoje zadania, a wszyscy pasażerowie muszą przestrzegać określonych reguł. Wydawać by się mogło, że nic tam nie może pójść nie tak, niestety jednak nie każdą sytuację da się przewidzieć.

Dwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaDwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaCzytaj dalej

Na lotnisku w Bangkoku doszło do tragicznej sytuacji. Samolot Boeing 737 staranował lawetę, na pokładzie której znajdowało się dwóch pracowników portu. Choć była to wina zepsutego urządzenia, konsekwencje zdarzenia okazały się tragiczne.

Lotnisko miejscem okropnej tragedii

Jak przekazuje Wprost, dwóch pracowników miało holować wielką maszynę linii Nok Air niewielką lawetą. Wszystko szło sprawnie do momentu, w którym nie zepsuło się urządzenie holujące. Wtedy niespodziewanie niewielki wózeczek się zatrzymał, a samolot, który nabierał coraz większej prędkości, wjechał na niego.

Dwaj mężczyźni, którzy jechali lawetą, natychmiast zostali przetransportowani do szpitala. Niestety życia jednego z nich nie dało sie uratować i po kilku godzinach walki zmarł. Nie wiadomo w jakim stanie jest druga osoba. W mediach pojawiła się informacja, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ma pomóc ustalić szczegółową przyczynę zgonu.

Wszystko zostało nagrane, film w sieci

Linie lotnicze natychmiast wystosowały przeprosiny i złożyły kondolencje rodzinie zmarłego. Zapewniono również wsparcie psychologiczne i finansowe dla jego krewnych. Samolot, zgodnie z informacjami w mediach, został wycofany jak na razie z użytku, dopóki sprawa nie zostanie w pełni wyjaśniona.

Nagranie całego zdarzenia trafiło do sieci. Uchwyciła je najprawdopodobniej kamera znajdująca się na budynku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Największa gwiazda TVP wylądowała w szpitalu. Fani są załamani
  2. Popularne badanie wykonywane w domu. Wiele osób popełnia przy nim błąd
  3. Najpiękniejsze krajobrazy na całym świecie. Wakacje tam to spełnienie marzeń
  4. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  5. Niepokojąca atrakcja w Gdańsku. Jest apel władz, "nie róbcie takich zdjęć"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Wprost.pl

Następny artykuł