Lotnisko we Wrocławiu interweniuje w sprawie sfabrykowanych dokumentów.Fot. Wikipedia.org/Beemwej/CC BY 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en (zdjęcie poglądowe)

Skandal na polskim lotnisku. Myślała, że wszystkich oszuka. Polskie służby były sprytniejsze

Lotnisko na południu Polski stało się miejscem niecodziennej interwencji Straży Granicznej. Jedna z pasażerek chciała opuścić kraj, oszukując służby, jednak “intrygę” szybko przejrzeli polscy celnicy.

Lotnisko we Wrocławiu obsługiwało 28-letnią kobietę i jej córkę w wieku szkolnym przed wylotem do Wielkiej Brytanii. Okazało się, że aby przekroczyć granicę, pasażerka złamała szereg przepisów prawa międzynarodowego.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Lotnisko interweniuje w sprawie dokumentów

Jak podaje portal tanie-loty.com.pl, do zdarzenia doszło w niedzielę (8 września) w godzinach wieczornych. Wtedy też na lotnisko Wrocław-Strachowice przybyła 28-letnia kobieta i jej 7-letnia córka, które miały lecieć do Londynu. Momentem, który zaważył na podróży, była kontrola u polskich celników.

Lotnisko przewidziało już wcześniej odpowiednie procedury w podobnych przypadkach. 28-latka okazała funkcjonariuszom Straży Granicznej hiszpański paszport oraz dwa dowody osobiste. Pasażerki deklarowały, że dokumenty są jak najbardziej zgodne z przepisami, jednak celnicy mieli pewne obiekcje. Po bliższej kontroli służby stwierdziły, że dokumenty są podrobione, a niedoszłe podróżne - nie pochodzą z Hiszpanii.

Wrocławskie lotnisko zatrzymało oszustkę?

Według relacji dolnośląskiej Straży Granicznej obie pasażerki w bagażach ukryły dokumenty albańskie, a okazane dowody osobiste i paszport były sfabrykowane. Lotnisko potwierdza, że mogło dojść do przestępstwa. Służby nadal badają szczegóły całego zdarzenia, jednak już teraz kobiecie grożą przynajmniej dwa zarzuty.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Radio Maryja przeszło samo siebie? Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał, audycja obiega media

Kobiecie grozi zarzut nielegalnego przekroczenia polskiej granicy oraz “podstępnego” tranzytu do Wielkiej Brytanii. Co ważne, nie tylko lotnisko we Wrocławiu musiało kontrolować niecodziennego pasażera. Również w Krakowie Polak wracający z USA okazał paszport, który wymykał się wszelkim procedurom.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezbronny cielak tonął podczas huraganu. Nagle stała się niewyobrażalna rzecz, wideo wyciska łzy z oczu
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok

Źródło: Tanie-loty.com.pl

Następny artykuł