lotnisko chopina wprowadza nowe przpeisyTurysci.pl

Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy

Polskie lotnisko wprowadza specjalne przepisy, które mają poprawić bezpieczeństwo turystów oraz pracowników. Każdy będzie musiał się do nich stosować i ich przestrzegać.

Lotnisko Chopina w Warszawie ogłosiło wprowadzenie pilnych, specjalnych przepisów, które obowiązują od dziś (czwartek) od godziny 15:00. Dzięki nim poprawić się ma bezpieczeństwo zarówno turystów, jak i pracowników portu lotniczego. Biuro prasowe stołecznego obiektu dokładnie wyjaśniło nowe zasady funkcjonowania.

Na plaży doszło do niewiarygodnej sytuacji. Skutek pandemii, który wywołuje ogromne zaskoczenieNa plaży doszło do niewiarygodnej sytuacji. Skutek pandemii, który wywołuje ogromne zaskoczenieCzytaj dalej

Lotnisko Chopina wprowadza nowe przepisy

Jak podaje biuro prasowe, cytowane przez Onet, od godziny 15:00 w czwartek na terenie terminalu przebywać mogą włącznie pasażerowie z ważnym biletem oraz pracownicy, którzy posiadają odpowiednią przepustkę. Zmieniły się również zasady poruszania się po całym lotnisku.

Nadal działa akcja #lotdodomu, a pasażerowie, którzy przylatują w jej ramach, będą musieli wychodzić przez strefę AB terminalu. Wyjście możliwe będzie natomiast jedynie przez poziom odlotów.

- Dostęp do postoju taxi rekomendowanych przez lotnisko i przystanku autobusowego na poziomie przylotów jest możliwy poprzez zewnętrzne windy i schody - czytamy w komunikacie.

Turyści, którzy z warszawskiego lotniska będą chcieli odlecieć, wejść do terminalu mogą teraz jedynie przez wejście w strefie E znajdujące się na poziomie odlotów. Pamiętać tu jednak trzeba, że wpuszczane są jedynie osoby, które mają przy sobie ważny bilet lub chcą go kupić od razu w kasach PLL LOT.

Dzisiaj grzeje: 1. Studenci zignorowali zasady, polecieli na wakacje, połowa wróciła zakażona. Jest jednak jeszcze gorsza wiadomość
2. Za długie rozmowy przez telefon zablokują numer. Sieć nie zważa nawet na pakiet "bez limitu"

Osoby, które czekają na osoby przylatujące do kraju, mają kategoryczny zakaz wejścia do budynku, w którym znajduje się terminal. Dostać się tam mogą również tylko pracownicy posiadający ważną przepustkę. Dla nich funkcjonuje wejście do terminalu znajdujące się w strefie C na poziomie odlotów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawda o Zenku wyszła na jaw. Gwiazda TVP wyjawiła kompromitujące fakty
  2. Przełomowy prototyp respiratora. Zamiast kilkudziesięciu tysięcy będzie kosztował kilkaset złotych
  3. Pierwszy kraj na świecie wprowadził niewiarygodny zakaz. Lepiej nie używać jednego słowa
  4. Nie mógł wytrzymać dłużej w domu, wymyślił niewiarygodny sposób. Nagranie stało się hitem [FILM]
  5. Wyznanie pracowników polskiej turystyki zaskakuje. "Możemy cieszyć się, że pandemia dotknęła nas dopiero teraz"
  6. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie

Źródło: Onet

Następny artykuł