Lotnisko w Amsterdamie. Polka aresztowanaUnsplash.com/@olivialu10

Skandaliczny incydent na lotnisku z udziałem Polki. Musiała interweniować policja

Lotnisko w jednym z europejskich miast było miejscem incydentu z udziałem Polki. Kobieta została zaatakowana przez służby. Miała dopuścić się agresji, ponieważ poproszono ją o założenie maseczki.

Lotnisko w europejskiej stolicy. To tam doszło do zatrzymania Polki. Według informacji podawanych przed media, kobieta miała zaatakować personel pokładowy. Powodem była prośba o założenie maseczki ochronnej. Gdzie to się wydarzyło?

Już jest. Nowa lista powiatów i miast w czerwonej i żółtej strefie. Robi się naprawę poważnieJuż jest. Nowa lista powiatów i miast w czerwonej i żółtej strefie. Robi się naprawę poważnieCzytaj dalej

Lotnisko w Europie. Zatrzymano Polkę

Wszystko wydarzyło się na pokładzie samolotu, który leciał do Amsterdamu z Kanady. Według holenderskiego portalu hartvannederland.nl doszło do incydentu z udziałem Polki. Kobieta miała odmówić zastosowania się do zasad bezpieczeństwa panujących podczas lotu. Poproszono ją o założenie maseczki ochronnej, a ona odmówiła. Co więcej, zrobiła awanturę i zaatakowała pracowników.

Jak podano w specjalnym komunikacie, "Polka miała uderzyć, kopnąć i ugryźć członków załogi". Personel znajdujący się na pokładzie maszyny postanowił interweniować, ponieważ obawiano się o bezpieczeństwo pasażerów oraz ich własne. Kiedy samolot wylądował na lotnisku w Amsterdamie, na Polkę czekały już odpowiednie służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

O całej sytuacji postanowiono poinformować policję. Z tego powodu 41-latka z Polski trafiła do aresztu. Zapowiedziano, że zostanie przesłuchana. Wiadomo też, że funkcjonariusze przeprowadzą odpowiednie działania, które mają wyjaśnić okoliczności tej sytuacji. To nie pierwszy tego typu incydent w samolocie. O innej, podobnej historii pisaliśmy już tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł