lotnisko ManowskaScreen/youtube/Konrad Bro/zdjęcie poglądowe

Gwiazda TVP zatrzymana na lotnisku. Wracała z Azji, polały się łzy

Lotnisko stało się miejscem przykrej sytuacji. Gwiazda TVP została zatrzymana przez służby, zalała się łzami. Wracała właśnie z wczasów w Azji.

Lotnisko Chopina było miejscem lądowania samolotu, na którego pokładzie leciała gwiazda TVP - Marta Manowska. Prowadząca cieszące się dużą popularnością programy "The Voice Senior" czy Sanatorium miłości" ostatnie tygodnie spędziła na wakacjach w Azji. Całą podróż dokumentowała, a zdjęcia na bieżąco publikowała w swoich mediach społecznościowych.

Jedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaJedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaCzytaj dalej

Wszystkie te fotografie zebrały wiele pozytywnych reakcji i komentarzy, jednak niestety wyjazd zakończył się w bardzo przykry sposób. Gwiazda została zatrzymana przez celników, a paparazzi przyłapali ją na tym, jak siedziała zapłakana i usiłowała wyjaśnić wszystko funkcjonariuszom.

Lotnisko Chopina: Manowska cała we łzach

Marta Manowska nie ukrywa, że wschód ją fascynuje i uwielbia podróżować do tej części świata. Na zdjęciach podziwiać mogliśmy przepiękny Singapur czy Kuala Kumpur, niestety finał tej przygody nie był aż tak pozytywny.

Jak poinformował Fakt, celebrytka w piątek wylądowała na lotnisku i natychmiast zatrzymali ją celnicy. Tabloid poinformował, że Manowska zalała się łzami i usiłowała coś nerwowo tłumaczyć funkcjonariuszom, jednak ostatecznie rzekomo miała zapłacić mandat.

- Manowska została losowo wybrana do kontroli, która trwała ok. czterech godzin - cytuje pracowników Służby Celnej Fakt.

Nie wiadomo, co było przyczyną całej sytuacji, a Manowska nie zgodziła się na rozmowę o tej sprawie z mediami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuje Wam, że rozumiecie

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
  2. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  3. PKP znowu rozczarowuje. Koniec z dodatkiem w cenie biletu, trzeba będzie kupować sobie samemu
  4. Pierwszy raz od 200 lat. Mieszkańcy Helsinek patrzą w kalendarze i nie wierzą własnym oczom
  5. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
  6. W sieci pojawiło się porażające zdjęcie Królikowskiego. Fani zamarli, byli przerażeni

Źródło: Fakt

Następny artykuł