lotnisko zgubione rzeczyFot. Unsplash.com/Sergey Zolkin

Aż trudno uwierzyć. Najdziwniejsze przedmioty pozostawione na lotnisku wbijają w ziemię

Lotnisko to wyjątkowe miejsce. Każdy tam się śpieszy i dźwiga ogromne torby. W takich warunkach łatwo coś zgubić, jednak niektóre rzeczy przechodzą ludzkie pojęcie. Aż trudno sobie wyobrazić, jakim cudem ktoś stracił to wszystko z oczu.

Lotnisko, zależnie od wielkości, każdego dnia zalewane jest przez tysiące, a nawet miliony turystów i podróżników. Obecnie lot samolotem jest jedną z najwygodniejszych metod transportu, wielu więc rezygnuje z autobusów czy pociągów i wsiada na pokład podniebnych maszyn. Wylot z lotniska jednak jest o wiele bardziej skomplikowany, trzeba przejść liczne kontrole, atmosfera jest nerwowa i bardzo łatwo jest wtedy o zgubienie kilku przedmiotów.

Pięciu pasażerów wyproszonych z samolotu. Powód jest absurdalny, samolot był za ciężkiPięciu pasażerów wyproszonych z samolotu. Powód jest absurdalny, samolot był za ciężkiCzytaj dalej

Pracownicy biura rzeczy zagubionych zlokalizowanych na lotniskach zwierzyli się, jakie rzeczy pasażerowie gubili w 2019 roku. Trzeba przyznać, że w niektóre przedmioty aż trudno uwierzyć, a pierwsze miejsce całkowicie zwala z nóg.

Jak można zgubić męża na lotnisku?

Na lotnisku East Midlands w UK każdego roku pozostawiane przez turystów jest wiele rzeczy. Pracownicy stworzyli podsumowanie roku 2019, zawierające najdziwniejsze zguby. O dziwo na pierwszym miejscu znalazł się zgubiony mąż. Jedna z pasażerek nawet nie zauważyła, że jej ukochany zaginął gdzieś w porcie lotniczym i bez niego wsiadła na pokład samolotu.

Dopiero gdy maszyna znalazła się na pasie startowym, roztargniona kobieta dostrzegła swoją zgubę. Natychmiast powiadomiła załogę, a samolot powrócił na lotnisko. Na szczęście mężczyznę udało się szybko odnaleźć, bramki zostały otwarte i ostatecznie dołączył do swojej małżonki. Jakim cudem jednak zorientowanie się, że zginął trwało tak długo? To pozostanie tajemnicą.

Lotnisko to miejsce wielu zadziwiających strat

To jednak nie jedyna niecodzienna zguba, do której doszło na tym brytyjskim lotnisku. Pasażerowie gubili przedziwne rzeczy, a niektóre z nich są naprawdę tajemnicze. Jak możemy przeczytać w raporcie, do biura rzeczy znalezionych trafił również np. wałek do ciasta, spryskiwacz oraz klimatyzator. Nagminnie gubiony był również sprzęt medyczny, a najbardziej zadziwiające jest to, że ktoś stracił i nie zgłosił się po odbiór balkonika rehabilitacyjnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejni ludzie ucierpieli w pożarach Australii. Niestety poparzone są też kangury, wombaty i koale
  2. Najbardziej samotna wyspa na całym świecie. 300 ludzi żyje w oazie ciszy i spokoju, 2 tys. km do lądu
  3. Ohydne zachowanie Polaków na wakacjach. Pozostawili po sobie najgorsze pamiątki [ZDJĘCIA]
  4. 8-letnia dziewczynka pozbawiła życia łosia. Ojciec chwali się zdjęciami w sieci i pęka z dumy
  5. Holandia ma już dość swojej nazwy. Chce ją zmienić za 200 tys. euro
  6. Nigdzie w Europie nie było takiego Sylwestra! Łódź zrobiła niesamowity pokaz z dronami

Źródło: Onet

Następny artykuł