#lotdodomu pasażerka kaszlałaFot. Unsplash.com/Waldemar Brandt/zdjęcie poglądowe

Media: zaczęła kaszleć na pokładzie samolotu lecącego do Polski. Wcześniej miała być we Włoszech, miała temperaturę

#lotdodomu nie zawsze przebiega sprawnie i przyjemnie? Jedna z pasażerek opisała sytuację, której miała doświadczyć na pokładzie. Brzmi okropnie.

#lotdodomu to akcja organizowana przy współpracy PLL LOT oraz polskiego rządu. Jej celem jest sprowadzenie do kraju naszych rodaków, którzy mają problem z powrotem do domu przez zamknięcie granic. W teorii wszystko idzie sprawnie i skutecznie, a w mediach pojawiają się informacje o kolejnych grupach, które udało się przywieźć z odległych zakamarków świata. Jedna z pasażerek, która leciała takim specjalnym samolotem, opowiedziała jednak o bardzo kontrowersyjnej sytuacji, do której miało dojść na pokładzie.

Trzecie ognisko pandemii choroby z Chin. Dobijające informacje WHO, ogromne ilości chorych i zmarłych od grudniaTrzecie ognisko pandemii choroby z Chin. Dobijające informacje WHO, ogromne ilości chorych i zmarłych od grudniaCzytaj dalej

#lotdodomu może być ryzykowny?

Serwis Tanie Loty opublikował wiadomość, którą miała wysłać do nich jedna z czytelniczek, będąca również pasażerką jednego z samolotów #lotdodomu. Leciała ze Sri Lanki wraz z partnerem i opisała szereg problemów, z którymi zmagała się po drodze. Oprócz kłopotów z biletami czy jedzeniem na pokładzie, dojść miało również w maszynie do sytuacji, którą określić można delikatnie mówiąc jako "ryzykowną". Jak przekazuje serwis Tanie Loty, sytuacja miała być spokojna aż do momentu, gdy jedna z pasażerek zaczęła kaszleć.

- Samolot pełen seniorów wracających z wycieczki z biurem podroży, a tu laska zaczyna kaszleć, nie ma maseczki, nic… Stwerdesy zostały zaalarmowane nie przez tę dziewczynę (mimo że na początku lotu był komunikat, że jeśli ma się objawy wirusa, to trzeba to zgłosić), a przez pasażerów - cytuje swoją czytelniczkę strona Tanie Loty.

Do kobiety zgłosić się miał lekarz, a obsługa przyniosła jje maseczkę oraz rękawiczki. Zgodnie z relacją rzekomej czytelniczki, przeprowadzono też wywiad, w którym ujawniono, że kaszląca kobieta była niedawno we Włoszech.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę
2. Ważny komunikat ministra obrony narodowej. Rząd podjął kluczową decyzję w sprawie udziału wojska

- Z tego co słyszałam to zrobili jej wywiad i się okazało że ona przed Sri Lanką była we Włoszech. Nieźle… Zabrali ją z samolotu po wylądowaniu, bo miała temperaturę, ale ludzie którzy z nią podróżowali od Sri lance zostawili w samolocie - czytamy na stronie Tanie Loty.

Jak na razie PLL LOT nie odniósł się do sprawy. Nie skomentowano Informacji o kaszlącej pasażerce oraz pozostałych problemach, które wymieniać miała czytelniczka serwisu Tanie Loty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu Portugalczyk

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł