lot pasażerFot. Facebook/soulPancake

Ten lot był wyjątkowy. Na pokładzie rozegrały się sceny, przez które pasażerowie zalali się płaczem

Lot samolotem zwykle jest nudny i nieciekawy. Wolimy go przespać i odpocząć przed dotarciem na miejsce. Ta wyprawa jednak była zupełnie inna - na pokładzie doszło do czegoś wyjątkowego, nie zabrakło łez wzruszenia.

Lot samolotem zwykle nie należy do szczególnie pasjonujących. Pierwsze kilka przelotów może zachwycać wrażeniami, odległością od ziemi oraz widokiem z okienka, po pewnym czasie jednak większość podróżników popada w rutynę. W końcu jest to środek transportu jak każdy inny.

Walizka pęka w szwach i nie da się jej dopiąć? Genialne porady jak się spakowaćWalizka pęka w szwach i nie da się jej dopiąć? Genialne porady jak się spakowaćCzytaj dalej

Czasem jednak dochodzi do sytuacji, dzięki którym mamy szansę zupełnie przypadkiem znaleźć się w centrum niezwykłych wydarzeń. Tak też było w przypadku tego lotu, podczas którego nagle wszystkie oczy w samolodzie zwróciły się na jednego pasażera. Był tak niezwykłą postacią, że wywołał go sam pilot maszyny.

Lot zaczął się niepozornie, gdy nagle stało się coś wyjątkowego

Początkowo wszystko wyglądało zupełnie zwyczajnie - standardowe sprawdzanie biletów, załadunek na pokład, zajmowanie miejsc. Nagle harmonię zaburzyło coś szczególnego - z głośników popłynął głos samego kapitana.

- Drodzy pasażerowie. Mówi wasz kapitan. Dzisiaj jest bardzo ważny dzień. Na pokładzie naszej maszyny gościmy specjalnego pasażera Selahattina Onana, instruktora pilotażu, który pomógł wielu ludziom takim jak ja na początku kariery - usłyszeli pasażerowie.

Wszyscy natychmiast zaczęli się rozglądać, a to był dopiero początek lotu, który miał być wyjątkowy.

Łzy same napływają do oczu, film trafił do sieci

Onan był w zupełnym szoku. Zupełnie się tego nie spodziewał, a to był dopiero początek serii niespodzianek. Ten lot miał być o wiele bardziej wyjątkowy.

- Od 6 lat jestem pilotem i częścią rodziny Turkish Airlines. Selahattin przez 20 lat wykonywał zawód pilota, a od 10 był instruktorem i przewodnikiem dla tysięcy pilotów, wychowując je jak własne dzieci. Pragnę wyrazić wdzięczność w imieniu wszystkich studentów. Jestem wdzięczny, że byłeś moim nauczycielem. Moim ojcem - kontynuował kapitan.

W tym czasie na telewizorze wyświetlony został film z wypowiedziami innych pilotów związanych z nauczycielem. Wszystko to było niesamowicie wzruszające, łzy poleciały nie tylko docenionemu instruktorowi, ale również pasażerom oglądającym całą scenę.

- Dziękuję wam bardzo. Sprawiliście, że jestem bardzo szczęśliwy. To była jedna z największych niespodzianek podczas mojego 70-letniego życia - podziękował na koniec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie są zasady bagażu w Ryanair? Przygotuj walizkę idealną
  2. Gruzja to nie tylko piękne widoki. Poznaj kuchnię, która podbija serca i wypełnia żołądki
  3. Dzika i tajemnicza Afryka. Co zwiedzić na Czarnym Lądzie?
  4. Poradnik jak wybrać namiot idealny. Zadbaj o komfort w podróży
  5. Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze. Daj się zachwycić stolicy Czech
  6. Wakacje na wschodzie? Rosja potrafi zachwycić podróżników

Następny artykuł