LOT rezygnuje z kolejnych kierunków.Fot. Flickr.com/Janusz Jakubowski/CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0 (zdjęcie ilustracyjne)

Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane

LOT rezygnuje z połączeń do istotnych z perspektywy polskich turystów państw. Z klientami, którzy już teraz zakupili bilety, mają kontaktować się sami przedstawiciele przewoźnika.

LOT nie będzie obsługiwał połączeń do państwa, które jeszcze w maju deklarowało gotowość do przyjęcia turystów. Później sytuacja uległa diametralnej zmianie, co zmusiło polskiego przewoźnika do rezygnacji z kursów na południe. Co ciekawe, państwowa spółka nie postawi również na rejsy zachodnie.

Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na PomorzuNowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na PomorzuCzytaj dalej

PLL LOT nie poleci na Bałkany

Jak informują dziennikarze Interii i Polskiej Agencji Prasowej, LOT nie zdecyduje się na przywrócenie połączeń do Czarnogóry. Regularne kursy miały wystartować po 4 sierpnia. Do tej daty obsługiwane będą wyłącznie loty dla Polaków przebywających w regionie na zasadach czarterowych. Pasażerowie, których kursy zostały anulowane, mogą liczyć na kontakt z Contact Center. Spółka zaproponuje zwrot kosztów, lub bezpłatną zmianę terminu, ale wyłącznie na jedno z wcześniejszych połączeń czarterowych.

- Wybierając kierunek podróży, prosimy jednak o uwzględnienie braku możliwości skorzystania z lotów powrotnych do Polski po 4 sierpnia [...] Z kolei osobom, które zdecydują się zmienić swoje plany, umożliwiamy bezpłatny wybór nowego kierunku lotu w ramach połączeń #LOTnaWakacje - informowali przedstawiciele PLL LOT cytowani przez Interię.

“Lot na wakacje” na pokładzie LOT-u i kolejne cięcia

Według ustaleń Interii, rejsy przewidziane w ramach #LOTnaWakacje to połączenia dostępne do 31 sierpnia, które są oznaczone prefiksem 8XXX. Ponadto, LOT dopuszcza możliwość zwrotu niewykorzystanych biletów za pośrednictwem formularza ze strony przewoźnika. Co ważne, zakaz lotów do Czarnogóry wydała administracja rządowa, a w tym samym dokumencie widnieje również zapis o anulowaniu rejsów na teren Luksemburga.

Dzisiaj grzeje: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
2. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia
3. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę

- Bacznie obserwujemy lokalne regulacje administracyjne i na ich podstawie będziemy podejmować decyzje dotyczące rozwoju siatki połączeń, w tym o wznowieniu rejsów do Luksemburga - podali cytowani przez Interię przedstawiciele PLL LOT.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Oficjalnie: wielki powrót do Legii staje się faktem. Artur Boruc już w Warszawie
  3. Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł