LOT z nową ofertąfot. flickr.com/ Kuba Bożanowski

Niespodzianka od polskich linii lotniczych. LOT startuje z niezwykłą akcją

LOT przygotował wakacyjną ofertę połączeń. Wśród nich najpopularniejsze i najbardziej lubiane miejsca, do których Polacy chętnie jeżdżą na wczasy. Oprócz tego nastąpią zmiany na pokładach samolotów.

LOT zaprezentował najnowszą siatkę połączeń na wakacje. W akcji #LOTnaWakacje znajdą się rejsy z 10 polskich lotnisk do zagranicznych kurortów. Już od 3 lipca ruszą regularne loty, które będą obsługiwane z zachowaniem nowego reżimu sanitarnego, lecz zmieni się układ miejsc na pokładzie. Przewoźnik zrezygnuje z pozostawiania wolnych miejsc w układzie szachownicy. Jeszcze niedawno mówiło się o kryzysie tej linii lotniczej.

Chiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzyChiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzyCzytaj dalej

LOT przedstawił specjalną ofertę na wakacje

- Pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych - czytamy w komunikacie spółki.

Z warszawskiego lotniska będziemy mogli dostać się do następujących portów lotniczych: Santoryn, Palma de Mallorca, Kalamata, Kawala i Ochryda, a także do Rzymu-Fiumicino, Alicante, Malagi, Aten, Barcelony, Burgas, Chanii, Katanii. Ze stolicy polecimy też do Dubrownika, Heraklionu, Larnaki, Nicei, Rijeki, Rimini, Salonik, Skopie, Splitu, oraz Tbilisi, Podgoricy, Tirany, Tivatu, Warny, Wenecji i Zadaru. W wakacyjnej siatce połączeń znalazły się również loty na wyspy: Maltę, Sardynię oraz na greckie Korfu, Skiathos, Kos, Rodos i Zakynthos.

Pozostałe lotniska mają znacznie mniejszą liczbę wakacyjnych połączeń, lecz bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Od 1 lipca wraz z rozpoczęciem sprzedaży wszystkich miejsc na pokładach ruszą serwisy sprzedaży pokładowej Shop&More i SkyBar (przekąski, napoje, alkohol), dostępne na żądanie, ale z zachowaniem zasady dokonywania płatności jedynie za pomocą kart. LOT zastąpił tradycyjne papierowe wydania gazet i magazynów, prasą elektroniczną. Od 1 czerwca każdy z pasażerów może bezpłatnie pobrać ulubione tytuły bezpośrednio na swoje urządzenia mobilne na 36 godzin przed wylotem i do 6 godzin po wylądowaniu. W ofercie dostępnych jest ponad 1000 tytułów.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
2. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni

Maseczki zostaną

- Jednocześnie zgodnie z procedurą #BezpiecznyLOT pasażerowie nadal mają obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki przez cały czas trwania lotu i zachowania wyznaczonych odstępów w czasie odprawy. W samolotach dostępne są środki dezynfekujące do użytku podróżnych. Podczas lotu personel, wyposażony w odpowiednie środki ochronne, przeprowadzi serwis pokładowy z zachowaniem zasady ograniczonego kontaktu pomiędzy obsługą a pasażerami - napisano w oficjalnym komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  2. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestet
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód

Źródło: podroze.dziennik.pl

</p

Następny artykuł