lot ofertaFot. Pixabay.com/wupp73

10 tys. zł na rękę i loty luksusowymi samolotami. Prestiżowa linia lotnicza otwiera rekrutację w Polsce

Lot samolotami tej linii jest prawdziwą przyjemnością. Uznawane są za najbardziej luksusowe na świecie, a teraz poszukują pracowników z Polski. Na start zapewniają atrakcyjne warunki pracy i 10 tys. zł na rękę.

Lot samolotem linii lotniczych Emirates to spełnienie marzeń wielu podróżników. Bilety nie są tanie, jednak luksus i wygody na pokładzie wszystko wynagradzają. Firma ta jest również celem wielu początkujących stewardów oraz stewardes, bowiem o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, oferowanych przez Emirates, krążą już legendy.

Polakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówPolakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystówCzytaj dalej

Teraz w końcu jest szansa, by dołączyć do tej elitarnej załogi. Firma właśnie rozpoczyna spotkania rekrutacyjne, które odbyć się mają w pięciu polskich miastach. Jest szansa na start dostać 10 tys. zł netto, trzeba jednak spełnić określone warunki.

Luksusowy lot i satysfakcjonująca pensja

Emirates ma siedzibę w Dubaju, a na całym świecie uznawane jest za najbardziej luksusową linię lotniczą na świecie. Wielu pracowników marzy o tym, by rozpocząć tam pracę, rzadko jednak nadarza się ku temu okazja. Teraz nareszcie jest szansa i to skierowana ku polskim stewardessom oraz stewardom.

W lutym oraz w marcu odbędzie się pięć spotkań: w Gdańsku, Katowicach, Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu. Na start oferowane nowym pracownikom jest 10 tys. zl netto, jednak trzeba oczywiście spełnić pewne wymagania.

Po pierwsze, kandydaci muszą mieć przynajmniej 21 lat oraz 160 cm wzrostu. Muszą ukończyć szkołę średnią oraz znać biegle język angielski w mowie i piśmie. Konieczne jest także doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta. Jak pisze sam przewoźnik, mile widziane będzie również pozytywne nastawienie oraz sprawność fizyczna.

Poważnym wyzwaniem okazać się może jednak ostatni warunek, stawiany przez te luksusowe linie - oferta dotyczy m.in. pracy w głównej pracy w Dubaju, kandydaci muszą więc być gotowi na przeprowadzkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na osłodzenie jest gwarancja zakwaterowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  3. Mężczyzna umierał leżąc na ulicy. Praktycznie nikt się nie zatrzymał, aby udzielić mu pierwszej pomocy
  4. Rosja podjęła zaskakującą decyzję nt. granic. Wszystko przez groźnego wirusa z Chin
  5. Opłakane skutki brexitu dla Polski. Doniesienia rządowego instytutu nie pozostawiają złudzeń
  6. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty
  7. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł