lot agresywny pasażerFot. unsplash.com/@vivekdoshi

Dramatyczna akcja ratunkowa na pokładzie samolotu. Pasażer zaatakował ratowników

Lot musiał zostać przerwany lądowaniem awaryjnym. Wszystko z powodu tragicznych zdarzeń, do których doszło na pokładzie maszyny. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Co się wydarzyło?

Lot był obsługiwany przez linie lotnicze Air China. Maszyna musiała jednak wylądować awaryjnie. To z powodu tragedii, do której doszło na pokładzie. W łazience jeden z pasażerów próbował odebrać sobie życie. Został przewieziony do szpitala. Czy udało się go uratować?

Katastrofa lotnicza u naszych sąsiadów. Co najmniej 20 osób nie żyje, trwa akcja ratunkowaKatastrofa lotnicza u naszych sąsiadów. Co najmniej 20 osób nie żyje, trwa akcja ratunkowaCzytaj dalej

Tragiczny lot. Próba samobójcza na pokładzie

Do katastrofy doszło na pokładzie samolotu, który leciał z miasta Fuzhou na południowym wschodzie Chin do miasta Chengdu znajdującego się na południowym zachodzie kraju. Awaryjne lądowanie zostało przeprowadzone w Changsha, na południu Chin. Jak przekazuje portal Pengpai Xinwen, sprawą zajmuje się policja.

- Członek załogi samolotu zauważył, że pasażer za długo przebywa w toalecie. Wielokrotnie ostrzegał go, że jeśli nie otworzy drzwi, będzie trzeba je wyważyć - powiedział inny pasażer tego rejsu portalowi Hongxing Xinwen.

Kiedy zorientowano się, co się dzieje, postanowiono wyważyć drzwi. Mężczyzna jeszcze żył i udzielono mu pierwszej pomocy. Kiedy samolot wylądował, mężczyzna nada samodzielnie oddychał. Nie chciał jednak współpracować z ratownikami. Jednego z nich ugryzł w rękę. Później został przewieziony do szpitala. Tam niestety zmarł.

Dzisiaj grzeje: 1. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina
2. Duda przepraszał Danutę Holecką na wizji. Wpadka na antenie
3. TVN informuje. Papież Franciszek przyjął rezygnację. Na placu tłumy turystów

Jakiś czas temu pisaliśmy o innej nieprzyjemnej sytuacji, do której doszło podczas lotu. Tam jeden z pasażerów zaczął zachowywać się agresywnie. Ostatecznie odgryzł kawałek ucha siedzącej obok osobie. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3-metrowy rekin zaatakowała turystę. Ciężarna wskoczyła do wody, aby uratować męża
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Golden retriever wpadł w głęboką na 12 metrów dziurę w ziemi. Bardzo się bał, musieli interweniować strażacy

Źródło: RMF 24

Następny artykuł