Lot, który zakończył się bójkąYouTube/ News Views

Dantejskie sceny w samolocie. O zachowaniu dystansu nie było mowy

Lot nie zakończył się spokojnie. Po wylądowaniu w Rosji na pokładzie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Zrobiło się zamieszanie i interweniować musiały służby. Złamano nakaz wynikający z pandemii koronawirusa. Co się stało?

Lot, który nie zakończył się szczęśliwie. W samolotach obowiązuje nakaz dystansu społecznego. To jedna z restrykcji wynikających z panującej na świecie pandemii koronawirusa. Obecnie latanie dla wielu osób stanowi ryzyko. WIele osób boi się podróżowania z powodu ryzyka zarażeniem. Jednak niektórzy pasażerowie nie dostosowują się do nowych wymagań. Stało się to powodem bójki na pokładzie. To nie pierwsza sytuacja, kiedy w samolocie doszło do rękoczynów. O podobnym zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Zagrożenie na południu Polski. Nagła informacja, może być jeszcze gorzejZagrożenie na południu Polski. Nagła informacja, może być jeszcze gorzejCzytaj dalej

Lot zakończył się bójką

Na pokładzie samolotu doszło do bójki. Stało się to w maszynie Airbus A320 Uralskich Linii Lotniczych. Samolot leciał z Soczi do Moskwy. Do sytuacji doszło chwilę po wylądowaniu na rosyjskim lotnisku. Pobiło się dwóch mężczyzn. Jak informuje Simple Flying, jeden z mężczyzn próbował szybko wyjść z samolotu i po drodze szturchnął innych pasażerów. Drugi mężczyzna wyraźnie zdenerwował się takim zachowaniem i to spowodowało początkowo przepychankę słowną. Szybko doszło jednak do rękoczynów.

Załoga próbowała opanować sytuację, jednak nie udało się i musiała interweniować policja. Mężczyźni zostali aresztowani.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny etap znoszenia obostrzeń w Polsce. Rzecznik rządu wyjawił szczegóły, padł termin
2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

Koronawirus w Rosji

Rosja zakazała wszystkich lotów międzynarodowych. Realizowane są jednak loty krajowe. W ostatnim czasie odnotowano tam ogromny wzrost liczby zakażeń koronawirusem. Aktualnie Rosja jest trzecim krajem najbardziej dotkniętym chorobą na świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Ministerstwo potwierdziło, wielkie zmiany od 17 lipca. Wakacje będą wyglądać zupełnie inaczej
  4. No i się zaczęło, porażająca wiadomość z Chin. Wielu się obawiało, niestety dzieje się w Hongkongu
  5. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  6. Niedźwiedź przez 14 lat był trzymany w klatce. Akcja ratunkowa zwierzęcia była bardzo trudna

Źródło: tanie-loty.com

Następny artykuł