LOT nieoczekiwana decyzjaFot. wikimedia.commons/BriYYZ

Zaskakująca decyzja LOT. Nikt się nie spodziewał. Sytuacja jest bardzo dynamiczna

LOT przekazał mediom zaskakującą wiadomość. Podjęcia takiej decyzji przez przewoźnika Polacy mogli się nie spodziewać. Firma zaznaczyła, że konieczne jest śledzenie wszelkich zmian, ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna. Polskie linie lotnicze wybrały bardzo nieoczywisty moment na takie działania.

LOT zaskoczył wielu Polaków komunikatem, który niedawno pojawił się w mediach. Tym razem jednak nie chodzi o atrakcyjne promocje. Polski przewoźnik przygotował dość duże zmiany, które jednak mogą zaskakiwać, biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną. Firma podkreśliła, aby szczegółowo monitorować wszelkie zmiany w związku z dynamicznymi zmianami.

Nareszcie. Fantastyczna wiadomość dla Polaków. Długo czekali na przekazanie dobrych wieściNareszcie. Fantastyczna wiadomość dla Polaków. Długo czekali na przekazanie dobrych wieściCzytaj dalej

Chociaż w sytuacji pandemii może wydawać się to bardziej niż zaskakujące, LOT przekazał wiadomość o uruchomieniu nowej trasy. Podając nieoczekiwany komunikat, przewoźnik poinformował, że już 2 września br. wyśle samoloty do Chin. W dodatku połączenia będą realizowane regularnie. Wzięto jednak pod uwagę dynamiczne zmiany związane z międzynarodowymi kursami.

LOT: od 2 września ruszą kursy do Chin

Jak przekazał LOT, kursy od Chin rozpocznął się 2 września i będą realizowane raz na 2 tygodnie. Samoloty będą kursowały do miejscowości Tianjin. Pasażerowie wybierający to połączenie będą latali oczywiście największymi maszynami - dreamlinerami. Zgodnie z opublikowanym komunikatem rejsy LO93 będą odbywały się z Lotniska z Chopina w Warszawie i przewidziane są w środy na godzinę 17:15. Powracające samoloty będą natomiast startowały w piątki o godz. 10:30.

Chociaż LOT wprowadza nowe połączenie, przewoźnik nie zapomina o tym, że sytuacja związana z pandemią koronawirsua zmienia się dynamicznie, co potwierdzają choćby ostatnie wiadomości o umieszczaniu Polski na czerwonej liście, przez niektóre kraje. Dlatego firma przypomina, że każdy pasażer podczas odprawy będzie musiał okazać dokument potwierdzający negatywny wynik testu na COVID-19. Badanie trzeba będzie wykonać nie wcześniej niż 5 dni przed wylotem.

Dzisiaj grzeje: 1. Sprawdźcie, czy ktoś nie wszedł właśnie na wasze konto. Gigantyczna afera w polskim banku
2. Wielki wstrząs w kopalni w Mysłowicach. Górnicy pod ziemią. Porażające chwile
3. Został jeszcze niecały tydzień. Potem 1400 zł może przejść ci koło nosa

Jak informuje LOT, pasażerowie będą także badani po przylocie na miejsce. Przewoźnik zaznacza także, że klienci powinni monitorować wszelkie zmiany dotyczące przekraczania granic kraju, do którego się wybierają. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kolejnym kraju, który umieścił Polskę na czerwonej liście, nakładając na podróżnych dodatkowe restrykcje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sekielski pokazał fanom swój tygodniowy jadłospis. 1 punkt jest szczególnie ważny, każdy powinien brać przykład
  2. Pójdziesz na wesele, skończysz na kwarantannie. Powoli wprowadzają obostrzenia dla pracowników
  3. W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?
  4. Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważna
  5. 14 osób nie żyje, ponad 70 rannych, był wybuch. Dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Mężczyzna wysypał trochę soli na plaży. To co pojawiło się po 12 sekundach jest niesamowite [Wideo]

Źródło: tanieloty

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł