lot podpalenieScreen/Twitter/HavArenaMedya

Pasażerka groziła wysadzeniem, chciała podpalić turystę i wszczęła awanturę. Przerażające sceny na pokładzie samolotu

Lot jeszcze się nie rozpoczął, a na pokładzie już rozpętały się niewiarygodne, przerażające sceny. Najpierw pasażerka rozpętała ogromną awanturę, później groziła wysadzeniem maszyny, a na końcu usiłowała podpalić turystę siedzącego przed nią.

Lot linii Pegasus Airlines nie przebiegał jak każdy inny. Na pokładzie samolotu rozegrały się niewiarygodne, okropne sceny, w które aż trudno uwierzyć. Jeszcze przed startem jedna z pasażerek zaczęła zachowywać się bardzo podejrzanie, a potem zaczęła stanowić niebezpieczeństwo dla pozostałych współpasażerów.

Holandia w obliczu katastrofy naturalnej. Holandia w obliczu katastrofy naturalnej. "Stoimy przed czymś gorszym niż kiedykolwiek w historii ludzkości"Czytaj dalej

Gdy samolot zbliżał się do pasa startowego na lotnisku w Stambule, jeszcze przed wzbiciem się w niebo, nagle stało się coś niewiarygodnego. Jedna z pasażerek zaczęła wykrzykiwać hasła polityczne. Za nimi posypały się groźby.

Lot jeszcze się nie zaczął, a już wystąpiły problemy

- Jestem z FETO, wysadzę ten samolot w powietrze - groziła pasażerka samolotu.

Była to deklaracja przynależności do Ruchu Gülena - polityczno-religijnej organizacji, którą rząd w Turcji uznawana jest za terrorystyczną. Kobieta ubrana była w czador oraz duże okulary przeciwsłoneczne, najwyraźniej nie chcąc, by ktoś zobaczył jej twarz. Początkowo pasażerowie wokół usiłowali ją uspokoić, jednak szybko się okazało, że nie będzie to takie łatwe. Sytuacja stawała się coraz poważniejsza.

Ostatecznie załoga podjęła decyzję o zatrzymaniu samolotu, a pasażerce przekazano, że zostanie usunięta z pokładu. Wtedy rozpętała prawdziwą awanturę, twierdząc, że nie robi to na niej wrażenia. Odpaliła także papierosa, a zapalniczką usiłowała na oczach załogi podpalić pasażera siedzącego przed nią.

Ostatecznie lot został opóźniony o kilka godzin

Na szczęście reakcja pasażera była szybka i zdążył ściągnąć materiał z oparcia fotela, zanim ten zajął się ogniem. Awanturująca się kobieta próbowała później podpalić jeszcze serwetkę, jednak w tym przeszkodzili jej inni pasażerowie. Po chwili pojawiła się również stewardessa z butelką wody, którą pośpiesznie oblała stwarzającą zagrożenie kobietę oraz zapalniczkę.

Ostatecznie pasażerka wyprowadzona została przez ochronę, a lot został opóźniony o kilka godzin. Konieczne były również opuszczenie pokładu przez wszystkich turystów, a także ponowne poddanie się kontroli bezpieczeństwa. Filmik z nagraniem całej sytaucji trafił do sieci i opublikowany trawił na Twittera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wioska jak ze snów jest całkiem niedaleko. Tam każdy może poczuć się jak dziecko
  2. Polska dopiero na 13. miejscu, wyprzedzili nas też Czesi. Ranking najsilniejszych paszportów może rozczarować
  3. Polski zamek w jednej z najgorętszych, zagranicznych produkcji serialowych ostatnich lat. Robi piorunujące wrażenie
  4. "Krzywy las" jak z bajki znajduje się w Polsce! Jest jedyny w swoim rodzaju
  5. Wielki atak szarańczy. Naukowcy przed tym ostrzegali, rolnicy z Afryki mają ogromne kłopoty
  6. UE wzięła się za Booking.com. Dochodziło do manipulacji turystów, w życie wchodzą wielkie zmiany

Źródło: o2.pl

Następny artykuł