lot pani pilotFot. Instagram/flywitheva

Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko

Lot z taką panią pilot to prawdziwa przyjemność. Robi karierę na Instagramie i pokazuje swoim fanom, jak naprawdę wygląda praca za sterami takich gigantów. Aż trudno się nie zakochać.

Lot samolotem zwykle nie jest wyjatkowo ekscytującym wydarzeniem. Za pierwszym razem jeszcze budzi zainteresowanie i może wywoływać znaczne emocje, po kilku powtórzeniach jednak nie robi już wrażenia i zaczyna nudzić. Gdy jednak okaże się, że maszynę steruje tak przepiękna kobieta, godziny spędzone w powietrzu są czystą przyjemnością.

Śmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująŚmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująCzytaj dalej

Eva Claire Marseille pochodzi z Holandii, a obecnie mieszka w Hing Kongu. Zawodowo jest pilotem samolotów, a od pewnego czasu również gwiazdą mediów społecznościowych. Prowadzi bloga oraz ma konto na Instagramie, które obserwują tysiące internautów. Okrzyknięto ją najpiękniejszą panią pilot na świecie.

Lot z tą panią pilot to przyjemność

Eva ma 34 lata i jest naprawdę przepiękna. Jako pilot pracuje już od 7 lat, a lata Boeningami 747, czyli tzw. Jumbo Jetami. Zawsze chciała zwiedzać świat i zostać dziennikarką, jednak niespodziewanie zmieniła zdanie i wstąpiła do szkoły lotniczej.

Pokazała, że pilot wcale nie musi być mężczyzną i udowodniła, że kobiety w tym zawodzie sprawdzają się wyśmienicie. Za sterami czuje się jak ryba w wodzie, ale przyznaje, że nie lubi latać na fotelu pasażera.

Jej zdjęcia robią furorę w sieci

Jej konto na instagramie obserwuje już ponad 150 tysięcy ludzi z całego świata. Zamieszcza tam zarówno zdjęcia ze swojej pracy, jak i z licznych podróży. Zwiedziła znaczną część świata i chętnie prezentuje piękne miejsca również swoim fanom.

Każde zdjęcie spotyka się z niezwykle żywą reakcją internautów. Pod każdą publikacją natychmiast pojawiają się tysiące reakcji oraz dziesiątki pochlebnych komentarzy. Eva trenuje kickboxing, jogę oraz fitness, a przy tym jest wyjątkowo kobieca.

lot pani pilot

lot pani pilot

Fot. Instagram/flywitheva

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  3. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem
  5. Wielkie szczęście w polskim zoo. Przyszedł na świat przedstawiciel gatunku zagrożonego wyginięciem
  6. Masz kosmetyki z hotelu? Nie wyrzucaj ich do kosza, mogą być cenne
  7. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł