lot królikFacebook.com/ Takako Ogawa

Najsłodszy widok w samolocie na świecie. Królik w biznes klasie leciał w muszce i z szampanem

Lot tego królika to jedno z najsłodszych wydarzeń w historii lotnictwa. Zwierzątko siedziało w biznes klasie, bo jego opiekun nie chciał narażać go na nerwy.

Lot samolotem zwykle przebiega bez większych niespodzianek. Turyści zwykle spędzają go pogrążeni w lekturze lub głębokim śnie, relaksując się przed dotarciem na miejsce. Od czasu do czasu jednak nawet na pokładzie podniebnej maszyny dochodzi do wyjątkowych zdarzeń, o których rozpisują się media na całym świecie.

MSZ i GIS ostrzega i apeluje do Polaków. Chodzi o niebezpieczny wirus z ChinMSZ i GIS ostrzega i apeluje do Polaków. Chodzi o niebezpieczny wirus z ChinCzytaj dalej

Właśnie tak było tym razem, gdy z San Francisco w USA do Kyoto leciał w biznes klasie uroczy królik. Niezwykły pasażer wystrojony był w muszkę, obok niego stał szampan oraz przekąski, a wyglądał przy tym niesamowicie uroczo. Zdjęcia lotem błyskawicy obiegły internet - niejeden turysta mógł pozazdrościć ślicznemu zwierzakowi warunków podróży.

Lot królika w biznes klasie

Niezwykły lot królika miał miejsce dwa lata temu, jednak dopiero teraz jego zdjęcia trafiły do sieci. Wcześniej nie wiedział o tym nikt poza osobami obecnymi na pokładzie, a teraz mówi o tym niemalże cały świat. Wraz z 8-letnim zwierzęciem leciała jego właścicielka, Takako Ogawa.

Lecieli biznes klasą w samolocie linii United Airlines, a wszystko spowodowane było troską o nerwy maluszka. Kilka lat wcześniej leciał on w drugą stronę w luku bagażowym, tym razem jednak właścicielka nie chciała narażać go na stres związany z obecnością innych zwierząt. Zarejestrowała Coco jako zwierzę będące dla niej wsparciem emocjonalnym. Jest to możliwe na trasach do oraz z USA, a kosztuje jedynie dodatkowe 100 dolarów.

Zdjęcia podbiły serca internautów

Niezwykle urocze zdjęcie królika błyskawicznie stało się hitem. Internauci zgodnie chwalą rozważną właścicielkę i doceniają to, że chciała oszczędzić pupilowi niepotrzebnych nerwów. Nie zabrakło też komplementów dotyczących jego eleganckiego stroju, pasującego do sytuacji.

- Zaskoczyło mnie, że nagle stały się viralem - mówiła w rozmowie z Insider Takako.

lot królik

Fot. Facebook/Takako Ogawa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
  3. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  4. Krzysztof Ibisz nie mógł uwierzyć w ceny na lotnisku. Zaskoczyła go mała kawa
  5. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało
  6. Wykryto pierwszego nosiciela na innym kontynencie. Wiadomości o śmiertelnie groźnym wirusie z Chin niepokoją
  7. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł