lot GdańskFot. Facebook/Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy‎

5-milionowa pasażerka polskiego Lotniska! W porcie czekała na nią ogromna niespodzianka

Lot dla tej pasażerki zakończył się niespodziewanym wydarzeniem. Okazało się, że jest 5-milionową klientką polskiego portu lotniczego. Po wylądowaniu czekała na nią ogromna niespodzianka, której zupełnie się nie spodziewała.

Lot do Polski był dla Marzeny Bugajskiej oraz jej córki wyjątkowym wydarzeniem. Okazało się, że kobieta jest pięciomilionowym pasażerem Portu Lotniczego Gdańsk. Partnerem wydarzenia była Grupa Lufthansa i to właśnie na pokładzie samolotu tej linii do kraju wróciła z Dubaju szczęśliwa pasażerka.

Zderzenie dwóch statków wycieczkowych. Zarządzono pilną ewakuację, film trafił do sieciZderzenie dwóch statków wycieczkowych. Zarządzono pilną ewakuację, film trafił do sieciCzytaj dalej

Po wylądowaniu na lotnisku, na panią Marzenę oraz jej córkę Hanię czekała ogromna niespodzianka. Lotnisko we współpracy z linią lotniczą przygotowało jej huczne przyjęcie oraz niezwykły prezent. Pasażerka zupełnie się tego nie spodziewała, to była dla niej miła niespodzianka.

Wyjątkowy lot pani Marzeny i jej córeczki Hani

Na 5-milionową pasażerkę, panią Marzenę, na lotnisku czekał szef Lufthansy na Polskę, Frank Wagner. Oprócz hucznego powitania, miał dla niej ogromną, miłą niespodziankę - symboliczny bilet, dzięki któremu szczęśliwa pasażerka będzie mogła polecieć w dowolnie wybranym kierunku zupełnie za darmo.

- To było bardzo duże zaskoczenie. Tym bardziej po 20 godzinach lotu. Myślałam, że to jakiś żart - mówiła tuż po wylądowaniu pani Marzena.

Jej szczęśliwy lot odbywał się z Dubaju, gdzie pracuje jej mąż, do Portu Lotniczego w Gdańsku. Taka liczba pasażerów to również ogromny sukces dla samego lotniska.

- Pięć milionów obsłużonych pasażerów ma wielkie znaczenie dla całej aglomeracji. Gdynia nie jest samotną wyspą na mapie Trójmiasta i województwa pomorskiego, a dostępność transportowa jest dla nas niezwykle istotna z dwóch powodów. Po pierwsze, to bardzo ważne dla biznesu. Biznes nie będzie się rozwijał, kiedy nie będzie do nas łatwo dotrzeć. Po drugie, silnie stawiamy na turystykę. Chyba nie trzeba tłumaczyć, jak istotne dla turystyki są połączenia lotnicze - mówiła Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Kolejny rekord Portu Lotniczego Gdańsk już wkrótce?

Prezes portu lotniczego w Gdańsku, Tomasz Kloskowski oświadczył również, że być może już w 2021 roku pobity zostanie kolejny rekord - 6 milionów pasażerów.

- Te statystyki pokazują, że nasz region znakomicie się rozwija. 30% naszych pasażerów jest z województw ościennych. Można zatem powiedzieć, że północna Polska rozwija się bardzo dynamicznie. Efektem tego jest dynamiczny wzrost ruchu lotniczego u nas na lotnisku. Jesteśmy barometrem koniunktury. To co się dzieje w gospodarce, to dzieje się u nas - mówił Kloskowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo rzadkie drapieżniki pojawiły się w polskich górach. Nagrała je fotopułapka
  2. Jedna z największych zagadek Europy została rozwiązana. Tajemnica Krzywej Wieży w Pizie wyszła na jaw
  3. 5 osób nie żyje, tragedia w Portugalii i Hiszpanii. Na tym niestety nie koniec
  4. 17-latka ukradła samolot. Odpaliła go, prowadziła i uderzyła w budynki lotniska, wszystko zostało nagrane
  5. Wizzair i Ryanair wprowadzają wielkie zmiany od nowego roku. Dla wielu Polaków to może być okazja
  6. Co roku 1400-letnie drzewo tworzy wspaniały obraz. To jedyne takie miejsce na świecie, każdy powinien zobaczyć to na własne oczy

Źródło: Wieleliter.pl

Następny artykuł