lot ryanair koszmarScreen/youtube/Click Heart TV

Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył

Lot samolotem Ryanair był prawdziwym koszmarem, którego nie chciałby przeżyć żaden turysta. Wielu pasażerów wymiotowało, część modliła się, żeby już wylądować.

Lot samolotem to najbezpieczniejsza forma podróżowania, gdy jednak dzieje się już coś poważnego, to nerwy puszczają nawet najbardziej opanowanym turystom. Tak stało się właśnie w przypadku przelotu z Wadżdy w Maroku do Brukseli. Maszyna była w powietrzu dokładnie w tym momencie, w którym nad Europą szalał sztorm Dennis. Osoby na pokładzie nie były gotowe na takie turbulencje, doszło do wymiotów, krzyków oraz histerii.

Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Czytaj dalej

Koszmarny lot ryanairem

Media dowiedziały się o tragicznym locie dzięki nagraniu jednego pasażerów. Opublikował film na platformie YouTube i natychmiast zrobiło się o nim głośno w całej Europie. W ostatnim czasie Stary Kontynent poradzić sobie musiał z wyjątkowo bezwzględną pogodą - najpierw zaatakowała nas Ciara, a chwilę później Dennis. Z tym drugim zmierzyć się musiała załoga Ryanaira, a pasażerowie wyraźnie nie byli na to przygotowani.

Samolot leciał 16 lutego z Markoa do Belgii, a w połowie podróży doszło do bardzo silnych turbulencji. Choć dla pilotów i załogi z pewnością sytuacja taka nie była nowością i nie była nawet postrzegana jako potencjalnie niebezpieczna, przeciętni turyści w takich chwilach zaczynają panikować i tak się właśnie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

Na nagraniu wyraźnie słychać, jak część pasażerów zaczyna wymiotować, inni krzyczą przerażeni, a kolejni modlą się o jak najszybsze lądowanie. Niestety takie sytuacje się zdarzają, pamiętajmy jednak, by starać się w takich sytuacjach zachować spokój i w pełni zaufać doświadczonemu pilotowi, który na pewno zrobi wszystko, by bezpiecznie dolecieć do celu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  4. Z ostatniej chwili: dramat w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  5. Największy park wodny w Polsce otwarty. Wielu turystów przeżyło ogromne rozczarowanie
  6. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

Źródło: Fakt

Następny artykuł