Lot do domuFot. unsplash.com/@freetousesoundscom

Ogromne skargi na jedzenie w samolotach Lot do Domu. "Bardzo słabe ze strony LOT-u"

Lot powrotny ze Sri Lanki był jedyną szansą dla Polaków, którym nie udało się wrócić z wakacji. Akcja PLL LOT i rządu była świetnym pomysłem, ale realizacja pozostawia wiele do życzenia. Pasażerowie skarżyli się na wiele rzeczy, w tym na jedzenie.

Lot z Kolombo na Sri Lance do Polski zabrał turystów, którzy nie zdążyli wrócić zanim zamknięto granice i zawieszono loty. Akcja "Lot do domu" zakłada pomoc polskim obywatelom przez Polskie Linie Lotnicze LOT we współpracy z rządem. Bezpieczny powrót miał gwarantować równe ceny, można się więc spodziewać, że wszyscy pasażerowie będą równo traktowani.

Trzecie ognisko pandemii choroby z Chin. Dobijające informacje WHO, ogromne ilości chorych i zmarłych od grudniaTrzecie ognisko pandemii choroby z Chin. Dobijające informacje WHO, ogromne ilości chorych i zmarłych od grudniaCzytaj dalej

Lot w jednej cenie

Polka, która postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z podróży z redakcją Tanie Loty, opisała warunki na pokładzie jako dobre, ale niesprawiedliwe wobec wszystkich pasażerów. Zgodnie z jej relacją, cytowaną na stronie Tanie Loty, każda osoba zapłaciła za miejsce w samolocie 2200 zł, jednak część osób usiadła w klasie biznes a część w ekonomicznej. Jest to zrozumiałe ze względu na wyposażenie samolotu, jednak to, co miało się dziać później, nie powinno mieć miejsca.

- Mnie tam akurat to nie przeszkadzało, ale później się okazało że osoby, które trafiły do klasy biznes dostały ciepły posiłek i napoje, a ci w klasie ekonomicznej wodę, wafelki Grzesiek, paczkę precelków/orzeszków i 2 zimne kanapki z nadzieniem cebulowo-porowo-marchwiowym… Na 9h lotu. Także to też bardzo słabe ze strony LOT-u , nie chodzi mi nawet o cenę biletu, bo ok to był wyjątkowy przypadek i w jedną stronę samolot leciał pusty. Wydaje mi się jednak, że to jest bardzo nie fair, że za taką kasę większość pasażerów nie dostała nic ciepłego do zjedzenia czy picia - wyznała pasażerka w rozmowie z portalem Tanie loty.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę
2. Ważny komunikat ministra obrony narodowej. Rząd podjął kluczową decyzję w sprawie udziału wojska

Ta sytuacja może wywoływać emocje. Z jednej strony pasażerowie mogą być wdzięczni, że specjalnie dla nich organizowane są loty. Z drugiej oczekują sprawiedliwości i równego draktowania, choć sam LOT podkreśla, że wszystko zależy od czasu rezerwacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu Portugalczyk

Źródło: Tanie loty

Następny artykuł