lot groziła podpaleniemScreen/youtube/passengershaming

Groziła wysadzeniem, chciała podpalić pasażera. Straszne sceny w samolocie

Lot linii Pegasus Airlines przyciągnął uwagę turystów z całego świata. Nagranie z pokładu wyciekło do sieci i wzbudziło ogromne emocje. Zachowanie jednej z pasażerek przechodzi ludzkie pojęcie, okropne.

Lot jeszcze się nie rozpoczął, a na pokładzie już doszło do dramatycznej sytuacji, którą trudno zrozumieć. Jedna z pasażerek nagle zaczęła zachowywać się niezwykle agresywnie. Zaczęło się od gróźb oraz palenia papierosa, a potem doszło do ogromnej awantury oraz próby podpalenia mężczyzny. Kobieta na początku zaczęła wykrzykiwać hasła polityczne, deklarując, że przynależy do organizacji polityczno-religijnej.

Turyści wciąż zapominają. Lekarze ostrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwemTuryści wciąż zapominają. Lekarze ostrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwemCzytaj dalej

Okropny lot z kłopotami

- Jestem z FETO, wysadzę ten samolot w powietrze - miała krzyczeń na pokładzie.

Miała na sobie czador oraz wielkie, przeciwsłoneczne okulary. Taki strój może sugerować, że nie chciała zostać rozpoznana. Gdy doszło do pierwszych kłótni i wymiany zdań po tym, jak zapaliła papierosa na pokładzie, współpasażerowie usiłowali ją uspokoić. Niestety nie było to łatwe, a po chwili rozpętała się prawdziwa awantura.

Pasażerka straciła cierpliwość w chwili, gdy załoga poleciła jej opuszczenie pokładu. Mówiła, że ich działanie nie robi na niej wrażenia, a zapalniczką próbowała podpalić mężczyznę siedzącego na krześle przed nią. Na szczęście pasażer był czujny i zdążył na czas zabrać materiał ze swojego oparcia, sytuacja jednak była bardzo niebezpieczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

Stewardessa wodą z butelki oblała ostatecznie zarówno awanturującą się kobietę, jak i płonącą zapalniczkę. Na pokład wkroczyła ochrona, a kobieta została wyprowadzona. Lot został opóźniony o kilka godzin, a niestety wszyscy pasażerowie musieli wyjść z maszyny z poddać się ponownej kontroli bezpieczeństwa. Film z całego zdarzenia trafił do sieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Smoke 'em if you got 'em...then try to set the plane on fire... ✈️????????????????‍♂️???????? (look closely to see the passenger waive a flaming lighter around while attempting to catch napkin on fire after)???????? NOTE: She is also saying “I have a bomb (wrapped) around me”. IS THIS REAL??! • • • #passengershaming #instagramaviation #comeflywithme #airlinelife #airplaneetiquette #frequentflyer #crewlife #plane #aviation #cabincrew #avgeek #cabincrewlife #flightattendant #flightattendantlife #stewardess #flightattendantproblems #travel #flightattendants #instapassport #aviationgeek #FAlife #airtravel #travelgram #traveltips #pilotlife #frequentflier

Post udostępniony przez Passenger Shaming (@passengershaming)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"

Źródło: o2.pl

Następny artykuł