Lot pasażerFot. Pixabay.com/ty_yang

Chwile grozy na pokładzie samolotu. Pasażer próbował dokonać szturmu na kokpit, zaatakował załogę

Lot przebiegał bez zakłóceń, dopóki jeden z pasażerów nie zaczął zachowywać się potwornie. Zaatakował załogę, chciał wedrzeć się też do kokpitu i napaść na pilotów. Konieczne było błyskawiczne działanie innych turystów na pokładzie.

Lot samolotem zwykle odbywa się spokojnie i bez zakłóceń, czasem jednak niestety dochodzi do sytuacji nieprzewidzianych i okropnych. Właśnie tak stało się na pokładzie maszyny rosyjskich linii lotniczych S7 Airlines. Pasażerowie Airbusa A320 byli przerażeni zachowaniem mężczyzny, który pod wpływem alkoholu zgotował wszystkim prawdziwe piekło.

Pasażerowie muszą dopłacić do biletów z Ryanaira. Wszystko przez zagraniczny podatekPasażerowie muszą dopłacić do biletów z Ryanaira. Wszystko przez zagraniczny podatekCzytaj dalej

Zaczęło się od awantury ze stewardessą, a potem niestety było już tylko gorzej. Pijany pasażer usiłował napaść na członków załogi, a następnie siłą sforsować kokpit, w którym przebywali piloci. Na szczęście reakcja innych osób na pokładzie była bezlitosna i błyskawiczna.

To nie był przyjemny i spokojny lot

Lot miał trwać 4 godziny i nic nie zapowiadało, że wydarzy się podczas niego coś tak okropnego. Samolot wystartował z lotniska w miejscowości Mineralne Wody i dotrzeć miał do Nowosybirska w Rosji. Nagle jednak pijany pasażer urządził karczemną awanturę ze stewardessą, a następnie próbował zaatakować innych członków załogi.

W szale usiłował również dokonać szturmu na kokpit, najprawdopodobniej w celu zaatakowania pilotów, którzy znajdowali się w środku. Jak podaje portal o2.pl, jedna z osób obecnych na pokładzie stwierdziła, że mężczyzna zachowywał jak "dziki niedźwiedź". Sytuacja wyglądała naprawdę groźnie, jednak w końcu cierpliwość pasażerów się skończyła i postanowili zacząć działać.

Mężczyzna odpowie za swoje zachowanie na pokładzie smaolotu

Turyści nie mieli żadnej litości: chwycili za taśmę klejącą, siłą posadzili agresywnego człowieka na siedzeniu i przykleili go tak, że nie mógł się ruszać. W tej pozycji spędził resztę lotu, a gdy samolot znalazł się na lotnisku, przejęła go policja.

- Funkcjonariusze zabrali tego mężczyznę na komisariat, ale kontynuował swoje "dzikie zachowanie". Obrażał policjantów dyżurnych i próbował ich zaatakować - mówił rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Jak podają media, na komisariacie miał mówić, że nic nie pamięta. Za naruszenie porządku publicznego grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  2. Niektórych przeraża, innych fascynuje. Wycieczki do Czarnobyla przyciągają tłumy
  3. Jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Koniecznie zabierz tam swoją miłość
  4. Tajemnicze znalezisko na brzegu. Stwór wygląda przepięknie, ale może być bardzo niebezpieczny
  5. Mateusz wypłynął kajakiem i nie wrócił. Apel jego bliskich wyciska łzy, pomóc może każdy!
  6. Niezwykły czyn dwóch Polaków. Odbudowali średniowieczny zamek

Źródło: o2.pl

Następny artykuł