lot zdjęcieFot. Instagram/passengershaming

Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

Lot samolotem może zamienić się w koszmar, jeśli trafimy na nieodpowiednich współpasażerów. Nie wszyscy przejmują się tym, że przebywają w miejscu publicznym, a wokół nich są ludzie. Czasem nagła potrzeba miłości zwycięża.

Lot samolotem zwykle jest spokojny i nudny, może się to jednak błyskawicznie zmienić, jeśli trafimy na nieodpowiednich współpasażerów. Każdy z nas jest inny, przeszkadzają nam różne rzeczy, w ciasnym samolocie więc o pretensje nie trudno.

Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżałSztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżałCzytaj dalej

Wczoraj pojawiła się informacja o parze, która oburzyła turystę siedzącego za nimi tym, że cały czas się całowali. Teraz pojawiła się wiadomość o zakochanych, którzy postanowili pójść o krok dalej - jak widać na zdjęciu, kobieta usiadła na mężczyźnie, a internautów zaciekawił jeden szczegół.

Lot pełen miłosnych uniesień

Sytuacja wyszła na jaw, gdy jeden z pasażerów wstawił zdjęcie pary na instagramowy profil prezentujący niesfornych turystów podczas podniebnych podróży. Choć autor nie opublikował informacji, skąd samolot startował ani jakich był linii, samo zdjęcie wystarczyło, by rozpocząć ogromną dyskusję w internecie.

Na fotografii wyraźnie widać, jak mężczyzna siedzi na siedzeniu w samolocie, a jego ukochana okrakiem usadowiła się na nim. Prawą rękę trzyma na jej biodrze i namiętnie się całują.

Internauci analizują, zamiast oceniać

Autor udostępnił zdjęcie najwyraźniej po to, by pokazać swoje oburzenie, internauci jednak postąpili zupełnie inaczej. Prawie nikt nie zajął się ocenianiem tego, czy takie miłosne uniesienie jest dobrym zachowaniem w samolocie, wśród innych turystów. Większość skupiła sie natomiast na dyskusji nad tym, co dokładnie działo się na siedzeniu.

Część osób jest zdania, że kobieta nie ma na tym zdjęciu spodni, a jedynie dużą koszulę. To skłoniło innych do dalszych analiz, czy na pewno ukochany jest ubrany "kompletnie", a współpasażerowie są świadkami jedynie pocałunków.

- Czy ona nie ma spodni?! Mi się wydaje, że nie ma... Powiedzcie, że się mylę! - pisze jedna z internautek.

- Oby chociaż on był w pełni ubrany... - dodaje kolejna osoba.

lot para zdjęcie

Fot. Instagram/passengershaming

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Powód jest wyjątkowo rzadki
  2. Lekarze stwierdzili, że jest tylko smutna. 15-latka powoli umierała na raka
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Straszne doniesienia napływają do mediów. Są ofiary śmiertelne, wśród rannych dzieci

Źródło: Express.co.uk

Następny artykuł