lot para zakochanychScreen/Instagram/loaltitude

Para dała się ponieść miłosnej fantazji w samolocie. Pasażer wszystko nagrał, był oburzony

Lot tego pasażera został zakłócony przez parę, która dała się ponieść miłosnemu uniesieniu na pokładzie. Wszystko nagrał, a swoim zniesmaczeniem podzielił się z internautami.

Lot samolotem zwykle przebiega komfortowo i w spokojnej atmosferze, czasem jednak zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne. Wywołane są zwykle nietypowymi zachowaniami pasażerów, którzy czasem zapominają o tym, że nie podróżują sami.

Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"Czytaj dalej

Ta konkretna sytuacja jednak wywołała mieszane uczucia wśród internautów. Jeden z pasażerów podzielił się w mediach społecznościowych nagraniem ze swojego lotu. Filmował parę, która w przypływie czułości zaczęła się namiętnie całować, co mu się zdecydowanie nie spodobało.

Lot nie przebiegał tak, jak pasażer sobie życzył

- To będzie długi lot. Przynajmniej rozrywka podczas lotu jest ekscytująca. Do zobaczenia wkrótce, Nowy Jork - napisał pod nagraniem, na którym zaprezentował zachowanie pasażerów.

Choć turysta najwyraźniej był oburzony zachowaniem pary i nie odpowiadało mu ich zachowanie, jego zdanie podzieliło internautów. Część przyznawała mu rację - ludzie potwierdzali, że sami czuliby się nieswojo i nie chcieliby uczestniczyć w takiej podróży.

Inni jednak stwierdzili, że mężczyzna zwyczajnie przesadza i powinien bardziej ludzko podchodzić do takich spraw. Nie brakło oczywiście licznych żartów, zarówno kierowanych do pary, jak i do nagrywającego.

- Po prostu pochyliłbym się i zapytał czy mogę się przyłączyć - żartuje użytkownik.

- Koleś, oni tylko ćwiczą resuscytację usta-usta w mało prawdopodobnym przypadku lądowania na wodzie - śmieje się kolejny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Źródło: Tanie loty

Następny artykuł