lot panikaFot. Twitter/RTL Nieuws

Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować

Lot podczas huraganu zdecydowanie nie należy do przyjemnych przeżyć. W tym przypadku doszło do wybuchu paniki wśród pasażerów. Pilot miał ogromny problem z położeniem maszyny na ziemi.

Lot samolotu startującego z Madrytu, który leciał do Amsterdamu, skończył się w wyjątkowo nerwowy i niebezpieczny sposób. Niestety maszyna zmierzyć się musiała z huraganem Ciara, który szaleje nad Europą.

Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieHuragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieCzytaj dalej

Maszyna należy do hiszpańskich linii lotniczych Air Europa, a na jej pokładzie było około 300 osób. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja w powietrzu jednak nagle stanie się aż tak groźna.

Lot z Hiszpanii pasażerowie zapamiętają na długo

Zdarzenie miało miejsce 10 lutego, a teraz nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych. Samolot wyleciał z Madrytu około godziny 15:00, szybko jednak okazało się, że lądowanie nie będzie tak proste, jak początkowo się wydawało. Pilot pięciokrotnie usiłował posadzić maszynę, jednak turbulencje były okropnie silne i to uniemożliwiały.

Jak przekazuje The Independent, statecznie zapadła decyzja o zawróceniu samolotu z powrotem do Madrytu. Nagranie z pokładu trafiło do sieci i widać na nim wyraźnie, jak takie sytuacje są przerażające, jeśli znajdujemy się w powietrzu, a nie patrzymy na wszystko z zewnątrz.

Na nagraniu słychać krzyczące kobiety, niektóre osoby płaczą, wielu ta sytuacja zupełnie przerosła, wybuchła panika. Jedna z pasażerek w rozmowie z RTL Nieuws powiedziała, że niektórzy nawet zaczęli wymiotować przez silne wstrząsy. Pojawiły się także narzekania na obsługę, która jej zdaniem nie udzieliła turystom informacji na temat tego, jaka jest sytuacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł