lotFot. unsplash.com/@by_syeoni

Nowe szkolenia dla załogi linii lotniczej. Będą wiedzieli, co zrobić, gdy ktoś włączy filmy dla dorosłych w samolocie

Lot samolotem bywa długi i męczący, zwłaszcza gdy osoba z sąsiedniego fotela robi coś, czego nie powinna. Obsługa samolotu nie zawsze wie jak zareagować na nietypowe zachowania pasażerów. Pracownicy amerykańskiej linii lotniczej zostali przeszkoleni, by w odpowiedni sposób reagować na osoby oglądające filmy pornograficzne na pokładzie samolotu.

Lot międzykontynentalny trwa zwykle wiele godzin, które ciężko znieść na ograniczonej przestrzeni, jaką jest fotel w samolocie. Podróżni zwykle śpią, słuchają muzyki, czytają książki lub oglądają filmy. Niektórym zdarza się poczuć zbyt swobodnie i włączają w swoich urządzeniach treści, które są nieodpowiednie w miejscach publicznych.

Znaleziono Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowiaCzytaj dalej

W odpowiedzi na pytania stewardess, jak radzić sobie w sytuacji, gdy pasażer ogląda film dla dorosłych, linie lotnicze United Airlines przygotowały szkolenia. Możemy być pewni, że obsługa w tych samolotach będzie naprawdę profesjonalna i poradzi sobie w każdej sytuacji.

Lot kłopotliwy dla współpasażerów

Mogłoby się wydawać, że dla każdego oczywiste jest to, że pewnych filmów włączać nie należy w miejscach publicznych. Niestety niektórzy pasażerowie nie mogą się powstrzymać od swoich ulubionych aktywności. Nie zdają sobie sprawy, ile osób widzi ekran w ich telefonach i jaki to może mieć wpływ na dzieci, które też lecą tym samolotem. Stewardessy muszą podchodzić do sprawy bardzo delikatnie. Nie należy zawstydzać oglądających, ale w taki sposób zwrócić uwagę, by wyłączyli film.

Szkolenia polegają głównie na ćwiczeniach w prowadzeniu rozmów z pasażerami. Podawane są przeróżne przykłady i odgrywane różne scenariusze. Wszystko po to, by stewardessy nie dały się zaskoczyć. Kłopotliwe sytuacje zdarzają się częściej, niż mogłoby się wydawać.

United Airlines nie znalazły jednak odpowiedzi na pytanie, co zrobić w przypadku, gdy pasażer ogląda jeden z popularnych seriali, w którym pojawiają się sceny seksu. Proszą jedynie podróżnych o zachowanie rozsądku i zwracanie uwagi na komfort innych osób. Cenzurowanie filmów raczej nie wchodzi w grę, dlatego trzeba sprawdzić, czy do ekranu nie ma dostępu jakieś dziecko, lub czy osoby w pobliżu nie mają nic przeciwko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Najnowsze doniesienia uradowały fanów
  2. Przestrzegał zasad zdrowego trybu życia. Zmarł zaledwie 20 dni po postawieniu diagnozy
  3. Gigantyczne problemy na lotnisku Chopina. Turyści wściekli, nie mają pojęcia, co robić
  4. Prawdziwy biegun zimna. Najzimniejsze miejsce na świecie, gdzie oblizanie ust przynosi ból
  5. Ścieżka rowerowa bije rekordy popularności. Wygląda jak z bajki
  6. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

Źródło: Tanie loty

Następny artykuł