LOT z nowymi połączeniami.Fot. Wikipedia.org/ BriYYZ/ CC BY-SA 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.pl

LOT uruchamia kolejne połączenia. Nowe kierunki podróży będą dostępne jeszcze w czerwcu

LOT poszerza swoją siatkę połączeń. Nowe kursy będą obsługiwane jeszcze w czerwcu. Jest to dobra wiadomość szczególnie dla mieszkańców dwóch regionów.

LOT pomimo pandemii zamierza poszerzyć swoją ofertę przewozową. Pasażerowie mogą się spodziewać dwóch ważnych połączeń. Szczególnie dla portów regionalnych jest to szansa na odrobienie strat. LOT zainauguruje nowe połączenia jeszcze w czerwcu.

Jest potwierdzenie premiera. Otwieramy granicęJest potwierdzenie premiera. Otwieramy granicęCzytaj dalej

LOT z nową ofertą

W piątek Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że od 20 czerwca wznowią dwa połączenia krajowe. Zgodnie z komunikatem, pasażerowie mogą się spodziewać “do trzech razy tygodniowo” kursów na trasie Kraków - Olsztyn-Mazury. Jest to bardzo istotna decyzja z perspektywy niewielkiego portu w Szymanach. Połączenia ze stolicą Małopolski mogą przełożyć się na umocnienie pozycji rynkowej mazurskiego lotniska.

Drugim wznowionym przez LOT kursem jest połączenie Rzeszów-Gdańsk. Będzie on realizowany raz w tygodniu. Oprócz nowych rejsów od 1 czerwca LOT realizuje blisko 30 połączeń krajowych.

Cała siatka LOT

Rozkład siatki Polskich Linii obejmuje następujące kierunki. Do trzech razy dziennie pasażerowie mogą polecieć z Warszawy do Gdańska. Do dwóch razy dziennie LOT realizuje połączenia z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Ponadto, na pokładzie LOT-u pasażerowie mogą wybrać się raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie
2. Główny ekonomista ZUS: 500 plus powinno trafiać tylko do biednych dzieci. Mówił też o waloryzacji świadczenia

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zarówno na terenie lotniska, jak i podczas podróży każdy jest zobowiązany do zasłonięcia ust oraz nosa. Co więcej, na teren terminala wejdą wyłącznie osoby z ważnym biletem i ustabilizowaną temperaturą. Na każdym etapie odprawy pasażerowie są zobligowani do dezynfekcji rąk. Co ciekawe, coraz głośniej mówi się o jeszcze bardziej inwazyjnych sposobach realizacji zasad reżimu sanitarnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  2. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  3. Żółty alert dla części Polski. IMGW alarmuje, może być niebezpiecznie
  4. Wyszli na plażę w Polsce. Zobaczyli scenę, w którą aż trudno uwierzyć [film]
  5. Druzgocące słowa Papieża Franciszka. Nie zostawił suchej nitki
  6. Jakie zwierzę widzisz na obrazku? W 2 minuty dowiesz się prawdy o sobie

Źródło: Onet

Następny artykuł