Screen/youtube/mniejsze od trzech

Części odpadały od samolotu w trakcie lotu. Wszystko zostało nagrane, pasażerowie byli przerażeni [FILM]

Lot tego samolotu był naprawdę przerażający. Pasażerowie nagle przez okna zauważyli, że ich maszyna zaczyna się rozpadać. Wszystko zostało nagrane, film trafił do sieci.

Lot samolotem z zasady uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych sposobów przemieszczania się po całej Ziemi. Błyskawicznie pokonujemy ogromne odległości, zwykle płacąc niewygórowaną cenę, jeśli zdecydujemy się na linie budżetowe. Czasem jednak na pokładzie dojść może do naprawdę przerażających sytuacji, które często kończą się tragedią.

Uratowali dziesiątki tysięcy zwierząt z pożarów w Australii. Rodzina słynnego Uratowali dziesiątki tysięcy zwierząt z pożarów w Australii. Rodzina słynnego "Łowcy Krokodyli" robi wspaniałe rzeczyCzytaj dalej

Na szczęście tym razem nie doszło do najgorszego, wszyscy pasażerowie jednak najedli się strachu. Podczas wzbijania się w powietrze, maszyna nagle zaczęła się rozpadać. Wszystko zostało nagrane przez jednego z turystów, a film trafił do sieci. To zdecydowanie był najgorszy lot dla wszystkich osób obecnych na pokładzie.

Przerażający lot rozpadającą się maszyną

Samolot startował z lotniska w Montrealu, a jego celem było Saguenay w stanie Quebec. Maszyna należała do linii lotniczej Air Canada Express i nic nie wskazywało przed wylotem, że coś z nią jest nie tak. Niestety szybko wyszło na jaw, że jednak nie wszystko jest w porządku. Tuż po dojechaniu na pas startowy i włączeniu silników, doszło do przerażającej sytuacji.

Gdy maszyna zaczęła odrywać się od ziemi, nagle jedno z kół zaczęło się palić, a chwilę później zupełnie odpadło. Na szczęście samolot pilotowali doświadczeni piloci, dzięki którym nikomu z 49 osób obecnych na pokładzie nic się nie stało. Maszyna ostatecznie zawróciła i wylądowała na Ziemi bez żadnych tragedii, na miejscu jednak na wszelki wypadek i tak obecna była ekipa ratunkowa.

Nagranie trafiło do sieci, mrozi krew w żyłach

Cała przerażająca sytuacja została nagrana przez jednego z pasażerów, który posiadał telefon komórkowy. Widać na nim moment odpadania koła oraz słychać przerażenie osób obecnych na pokładzie. Aż trudno sobie wyobrazić przerażenie i panikę pasażerów, którzy przez okna zobaczyli, że lecą wadliwym samolotem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miejsce idealne na urlop. Jeden z najpiękniejszych basenów naturalnych na całym świecie, który wygląda jak z bajki
  2. Uratowali dziesiątki tysięcy zwierząt z pożarów w Australii. Rodzina słynnego "Łowcy Krokodyli" robi wspaniałe rzeczy
  3. Rosja znów zaskakuje, wpadli na pomysł, jak odświeżyć stare bloki. Ich nowy wygląd jest niewiarygodny [ZDJĘCIA]
  4. Drugie, mroczne miasto pod stopami turystów w Pekinie. Ci, którzy tam wchodzą, często nie wracają
  5. Ogromna pomyłka American Airline. Kolejny raz źle potraktowali Polskę, chodzi o Kraków
  6. Wielki sukces polskiej restauracji. Znalazła się wśród najpiękniejszych lokali świata [ZDJĘCIA]

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł