lot darmowe biletyFot. Pixabay.com/rauschenberger

Zagraniczna linia lotnicza rozdaje 50 tys. biletów zupełnie za darmo. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek

Lot samolotami pewnej linii będzie możliwy zupełnie za darmo. To niezwykła promocja kraju i zachęcenie do zwiedzania, jest jednak jeden warunek. Wszyscy pasażerowie, którzy chcą dostać bilety, muszą go spełnić.

Lot japońskimi liniami lotniczymi Japan Airlines może być darmowy. Firma oferuje aż 50 tysięcy biletów za darmo, a wszystkie one dotyczyć mają lotów krajowych. Ma to na celu przede wszystkim zachęcenie turystów do podróżowania po całym kraju i odkrywania jego niesamowitych sekretów.

Jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, którego nie odwiedzają turyści. Powód jest bardzo smutnyJedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, którego nie odwiedzają turyści. Powód jest bardzo smutnyCzytaj dalej

Cała akcja związana jest z igrzyskami olimpijskimi, które mają się tam odbyć. Rozdawanie darmowych wejściówek na samoloty kursujące po kraju rozpocząć się ma już w lutym 2020 roku. Oferta jest kusząca, każdy turysta będzie musiał jednak spełnić pewien warunek ustalony przez linię lotniczą.

Lot po Japonii zupełnie za darmo

Po Kraju Kwitnącej Wiśni za darmo latać będą mogli wszyscy turyści, którzy spełnią jeden warunek - muszą zostać członkami programu Japan MileageBank. Gdy się na to zgodzą, będą musieli się pośpieszyć, gdyż wspomniane 50 tysięcy biletów rozdawane będzie na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Rzeczywiście uprawniają one do lotu zupełnie za darmo, a jak podaje portal Onet, będzie je można zrealizować w okresie od lipca do września tego roku. Szczególnie nastawione mają być na mniej popularne rejony i atrakcje Japonii, które mają zostać wypromowane na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MSZ ujawniło najdziwniejsze prośby turystów, których nie dało się spełnić. Ale mają wyobraźnię!
  2. Dwa prawdziwe strusie spacerowały po Wenecji. Policja wystawiła mandat
  3. Polacy mają szansę na dodatkowe urlopy! Trzeba się jednak bardzo śpieszyć
  4. Wielka tajemnica Wyspy Wielkanocnej rozwiązana? Naukowcy mają teorię, w którą trudno uwierzyć
  5. Zakaz używania popularnych kremów do opalania. Zaskakująca decyzja turystycznego państwa
  6. Niesamowite zjawisko na niebie. Zdjęcie "rogów diabła" trafiło do sieci i zachwyciło internautów

Źródło: Onet

Następny artykuł