Lot się skończył. Wyszła przez drzwi awaryjneTwitter.com/@avianewscom

Wracała samolotem z wakacji. Otworzyła nagle drzwi awaryjne. Konsekwencje są nie do opisania

Lot skończył się i nagle stało się coś niezwykłego. Jedna z pasażerek wyszła z maszyny. Ale nie zrobiła tego w tradycyjny sposób. Wyszła przez drzwi awaryjne, i teraz czekają ją konsekwencje. Sprawę opisały media.

Lot właśnie się skończył. Wszyscy pasażerowie byli jeszcze na swoich miejscach, czekając na opuszczenie pokładu. Z wyjątkiem jednej kobiety. Postanowiła wyjść z samolotu, ale nie zrobiła tego drzwiami. Sprawa przyniosła jej konsekwencje.

Dramat w centralnej Polsce. Nauczyciel zakażony koronawirusem. Nikt nie wiedziałDramat w centralnej Polsce. Nauczyciel zakażony koronawirusem. Nikt nie wiedziałCzytaj dalej

Problematyczny lot. Kobieta wyszła z samolotu

Wszystko wydarzyło się na Ukrainie. Portal Avianews.com donosi, że do zdarzenia doszło w poniedziałek na lotnisku w Kijowie. Maszyna Boeing 737-800 UIS wylądowała na płycie lotniska. Samolot przyleciał z Antalyi w Turcji. Pasażerowie czekali na wypuszczenie, ale jedna z kobiet zastosowała inną metodę.

Serwis podaje, że pasażerka otworzyła drzwi ewakuacyjne i wyszła na zewnątrz samochodu. Przez chwilę spacerowała po skrzydle. Moment został uwieczniony na nagraniu, który można zobaczyć niżej. Załoga samolotu szybko wezwała policję oraz służby porządkowe. Funkcjonariusze przepytali kobietę, ale ta nie wyjaśniła powodów swojego zachowania. Wiadomo, że wracała z wakacji z mężem i dziećmi. Nie była pod wpływem alkoholu ani innych substancji.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Kobieta została wpisana na czarną listę przez linie lotnicze. W związku z tym nie będzie mogła korzystać już z tras obsługiwanych przez linie UIA. Nie wiadomo, jak długo będą obowiązywały ją sankcje. O innej sytuacji w samolocie można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz zaapelował do Polaków. Ważne słowa w czasach pandemii koronawirusa
  2. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażają

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł