Litwa choinkaFot. Twitter/Lithuania Travel ‏

Takiej choinki jeszcze nie widzieliście. Europejskie lotnisko zaskoczyło pasażerów niesamowitym drzewkiem

Litwa zaskoczyła wszystkich pasażerów, którzy dotarli w okresie świątecznym na jedno z tamtejszych lotnisk. Czekała tam na nich choinka, jakiej nie zobaczy się nigdzie indziej. Jest oryginalna, choć wyjątkowo niepokojąca.

Litwa na lotnisku w Wilnie przygotowała dla turystów podróżujących samolotami w okresie świątecznym coś wyjątkowego. Choinka, która stanęła w porcie lotniczym, jest niepowtarzalna i nie można powiedzieć, że jest to zwyczajne drzewko. Wygląda niepokojąco, oryginalnie i niesie za sobą szczególne przesłanie.

Tak wyglądała zima w Polsce w 1978 roku. Dziś nie ma ani grama śniegu (ZDJĘCIA)Tak wyglądała zima w Polsce w 1978 roku. Dziś nie ma ani grama śniegu (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Wyjątkowa, litewska choinka miała zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestię, jaką jest bezpieczeństwo na lotniskach. Stworzona została z wielu potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów, które każdego dnia są przechwytywane przez służby pracujące w porcie.

Litwa stworzyła niesamowitą, oryginalną choinkę, niosącą przesłanie

Każdy turysta podróżujący samolotem z pewnością wie, że pewnych rzeczy na pokład wnieść po prostu nie wolno. Mowa tu oczywiście zarówno o tak oczywistych przedmiotach, jak broń palna czy materiały pirotechniczne, jak i np. nożyczki.

Podróżników przemierzających świat samolotem są miliony, nic więc dziwnego, że zabieranych rzeczy również zbierają się całe sterty. Lotnisko w Wilnie postanowiło spożytkować je jednak w wyjątkowy sposób i stworzyło z nich niezwykłą choinkę. Znaleźć na niej można scyzoryki, rysunki broni czy zapalniczki, a główna forma ułożona jest z nożyczek różnych rozmiarów i kształtów.

Drugiej takiej nie ma na całym świecie

- Udostępniliśmy zdjęcia tego nietypowego drzewka, tworząc w ten sposób przekaz o charakterze edukacyjnym, poświęcony znaczeniu bezpieczeństwa w lotnictwie. Jeśli nie chcecie, aby należące do was przedmioty wylądowały na naszej przyszłorocznej choince, lepiej sprawdźcie przed swoim kolejnym lotem wymagania dotyczące bagażu - mówili przedstawiciele lotniska, cytowani przez "Fox News".

Choinka wygląda okazale i intrygująco, zwraca jednak uwagę na bezmyślność niektórych pasażerów. Wszystkie te przedmioty stanowić mogą potencjalne zagrożenie dla pasażerów, a mimo to niektórzy turyści usiłują wnieść je na pokład.

litwa choinka

litwa choinka

litwa choinka
Fot. Twitter/Lithuania Travel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wioska jak ze snów jest całkiem niedaleko. Tam każdy może poczuć się jak dziecko
  2. Polska dopiero na 13. miejscu, wyprzedzili nas też Czesi. Ranking najsilniejszych paszportów może rozczarować
  3. Holandia w obliczu katastrofy naturalnej. "Stoimy przed czymś gorszym niż kiedykolwiek w historii ludzkości"
  4. Pasażerka groziła wysadzeniem, chciała podpalić turystę i wszczęła awanturę. Przerażające sceny na pokładzie samolotu
  5. Zastanawiasz się co to? Jedyny taki budynek na świecie, lecz nie jest tylko mostem, spełnia też inną funkcję
  6. Lotnisko w Norwegii ewakuowane przez Polaka! W powód jego zachowania trudno uwierzyć

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł