linie lotnicze właśnie potwierdziłyFot. unsplash.com/@kovah

Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy

Linie lotnicze niedawno potwierdziły. Tak trudnej sytuacji nie było od dawna. Pojawił się już oficjalny komunikat słynnego przewoźnika, który został skierowany do poszkodowanych. Pozostaje mieć tylko nadzieję na szczęśliwe zakończenie tej dramatycznej sprawy. Media właśnie opublikowały tragiczną relację.

Linie lotnicze potwierdzają, że sytuacja, w której znalazły się z powodu pandemii koronawirusa, jest dramatyczna. Niedawno opublikowano komunikat do ponad dziesięciu tysięcy pracowników. Tak wielkiego kryzysu nie mógł przewidzieć nikt. Wiadomości zostały przekazane przez najsłynniejszych przewoźników. Pozostaje jedynie mieć nadzieję na poprawę.

TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdyTVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdyCzytaj dalej

United Airlines oraz American Airlines to linie lotnicze, które postanowiły wysłać tysiące pracowników na przymusowy urlop bezpłatny. Przewoźnicy utrzymują, że jest to efekt kryzysu wynikającego z pandemii SARS-CoV-2 i firmy nie miały innego wyjścia. W mediach pojawił się komunikat skierowany do poszkodowanych. Przyszłość zależy od decyzji polityków.

Linie lotnicze wysyłają dziesiątki tysięcy pracowników na bezpłatny urlop

United Airlines i American Airlines to linie lotnicze, które skierowały na przymusowy urlop bezpłatny ponad 30 tysięcy pracowników z powodu kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Amerykański przewoźnik opublikował w mediach komunikat skierowany do osób, które obecnie nie mogą pobierać pieniędzy. Tak dramatycznej sytuacji w branży lotniczej nie było od dawna.

– Do 13 tysięcy członków naszej rodziny - dziękujemy za poświęcenie i liczymy, że niedługo wrócicie – treść komunikatu opublikowanego przez United Airlines cytuje TVN Biznes.

Linie lotnicze są gotowe przywrócić pracowników, jeśli Kongres podejmie odpowiednie kroki. Przewoźnicy czekają na zaakceptowanie nowego pakietu wspierającego lokalną gospodarkę. Chociaż firmy utrzymują, że były zmuszone do podjęcia takich decyzji, są przewoźnicy, którzy nie zdecydowali się na wysłanie zatrudnionych osób na przymusowy urlop bezpłatny. Wśród nich jest między innymi Southwest i Delta.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje
2. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja
3. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw

Linie lotnicze mają zakończyć przymusowe w ciągu kilku dni, jeśli politycy zdecydują się udzielić większego wsparcia branży. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zamknięciu turystycznej stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano pierwsze spotkanie suczki z delfinami. Takiego obrotu spraw nikt nie przewidział
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Czy potrafisz znaleźć kotka na obrazku? Cały Internet głowi się, jak rozwiązać tę łamigłówkę, udaje się tylko nielicznym

Źródło: TVN Biznes

Następny artykuł