linia lotnicza wietnam azjafot. pixabay.com/Holgi

Linia lotnicza zarabia na pandemii. Zachęcają pasażerów, oburzające

Linia lotnicza znana ze swoich kontrowersyjnych kampanii reklamowych znowu szokuje. Tym razem przewoźnik postanowił zachęcić swoich pasażerów do podróży, korzystając z nerwowego okresu na świecie.

Każda linia lotnicza na świecie odnotowuje spadki spowodowane pandemią. Większości z nich grozi bankructwo jeżeli nie otrzymają odpowiednich pomocy rządowych. Nie wszystkie jednak czekają na pomocną dłoń. Przykładem jest VietJet, które postanowiło działać mimo niesprzyjających warunków.

Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważnaNowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Linia lotnicza chce zarobić na koronawirusie

VietJet jest prawdopodobnie jedyną linią, na której pokładzie można spotkać stewardessy w bikini, a kalendarze z ich wizerunkiem sprzedają się w ogromnych nakładach. Linia słynie ze swoich kontrowersyjnych kampanii marketingowych, jednak przekłada się to na olbrzymi sukces marki, a sama założycielka niedawno została miliarderką.

Tym razem przewoźnik w celu ratowania swojego budżetu zaproponował ofertę, który dla wielu wyda się oburzająca, jednak obiektywnie rzecz biorąc ma duże szanse na sukces. Najnowszym pomysłem linii lotniczej jest zaoferowanie swoim pasażerom ubezpieczenia od koronawirusa.

Ubezpieczenie ma obejmować nie tylko zarażenie w czasie przelotu, a okres 30 dni i obejmuje wszystkie przypadki zarażenia w tym czasie. W przypadku zakażenia koronawirusem można otrzymać 200 milionów wietnamskich dongów, czyli mniej więcej 36 000 zł.

Żeby otrzymać pieniądze, trzeba jednak poza okazaniem zaświadczenia lekarskiego udowodnić, że stosowano się do ogólnokrajowych zaleceń prewencyjnych Ministerstwa Zdrowia. Szokująca kampania ma potrwać aż do 30 czerwca 2020. Ma to zachęcić turystów do podróżowania samolotami, co jest w większości krajów świata odradzane, a nawet uniemożliwiane wstrzymaniem połączeń. To skandaliczne i ryzykowne działanie, nie można jednak linii odmówić kreatywnego podejścia do reklamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wietnam stosunkowo dobrze radzi sobie z koronawirusem. Dzięki wprowadzonym rygorystycznym zasadom już w styczniu, loty wewnątrzkrajowe mogą wciąż się odbywać. Fakt ten wykorzystuje VietJet wprowadzając swoją najnowszą ofertę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł