linia lotnicza zawiesza swoją działalnośćTurysci.pl

Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie

Regionalna linia lotnicza, która uważana była za największą, właśnie upada na naszych oczach. Wszystkie loty zostały dzisiaj odwołane .

Linia lotnicza, która uważana była za największą w segmencie regionalnych, właśnie ogłosiła natychmiastowe odwołanie wszystkich swoich lotów. Dla wielu pasażerów jest to szok, jednak firma od dłuższego czasu miała problemy, a ciosem ostatecznym mógł być kryzys związany z koronawirusem.

Specjalne kontrole na polskich granicach. Premier potwierdzaSpecjalne kontrole na polskich granicach. Premier potwierdzaCzytaj dalej

Największa regionalna linia lotnicza zawiesza działalność

Flybe to brytyjska linia lotnicza, którą uważało się za największą wśród regionalnych w Europie. Niestety w czwartek rano przewoźnik ogłosił odwołanie wszystkich swoich lotów, przez co trafił pod nadzór administracyjny. Wiąże się to z zawieszeniem działalności.

Pierwsze głosy o poważnych problemach Flybe pojawiły się już w styczniu 2020 roku. Rząd UK zaangażował się wtedy w ratowanie tego przewoźnika, udzielając mu pożyczki w wysokości 100 mln funtów. Niestety wszystko wskazuje na to, że sytuacja była już zbyt poważna i to nie wystarczyło. Według branżowych mediów gwoździem do trumny tej linii było masowe odwoływanie lotów przez pasażerów w związku z szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziesiątki lotów z Polski odwołanych. LOT idzie w ślady WizzAira
2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym

Pasażerowie, którzy mają już kupione bilety na przeloty z Flybe, mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Proszeni są również teraz o decydowanie się na alternatywne połączenia, wśród których nie brakuje transportu kolejowego oraz autokarowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł